Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Jo jo Clinte a hlavně nejchytřejší jsou ty co najely s předváděčkou pár kilometrů a tak  můžou objektivně hodnotit a na svoje auto ještě čekají!!! Hlavní věc je jak ze zákazníka vytáhnou peníze chceš RSo ta zaplať o 100ti kč více (rozdíl ve výrobních nákladech motoru 1,4tsi a 2,0tsi budou minimální ale fabrika si v autě za něj řekne klidně o 80ti víc, a takto je to o každé rozdílné součástce normál vs RS nárazníky, sedačky atd.) jedině v zadní nápravě bude cenový rozdíl opodstaněný a ještě v pár drobnostech. :kol-31:

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle nájezdem klidně benzín. Nevím, kolik je tam cenový rozdíl (tj. jak to vychází finančně), ale v reálu budeš mít rozdíl tak 1 Kč na kilometr, tj. při tvém nájezdu nějakých 13 KKč ročně. A dynamika a jízdní projev jsou nesrovnatelné. Samozřejmě, můžeš jezdit jako naprostej dobytek, pak ten rozdíl v ceně bude větší, ale to se pohybuješ v dimenzích, kam se ta dieselová RS nikdy nepodívá.

 

EDIT: Reagoval jsem na dotaz ohledně dieselové RS, nevšiml jsem si, že je na předchozí stránce.

Editováno: , autor: ELXEL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak auto je objednano od 17.9.a pokud vse pujde bude po stromeckem :-) Nakonec jsem zvolil naftu,zvitezil rozum a hlavne sem rozjel nejake nove podnikatelske aktivity a muj najezd kilometru se rozsiril na cca 2000km mesicne a z toho je 80% dalka a z toho jeste tak 40% dalnice. Zajimalo by mne zda mate na RS mlhovky s corner funkci a jak jste s tim spokojeni a jestli je rozdil mezi normalni mlhovkou ve svitivosti a zda jste nekdo menil zarovky v mlhovkach za nejake lepsi a s bilym svetlem napr. Diiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuveritelne - dnes mi volali z prodejny,ze prave slozili me RS!!! :-)

 

Obecně teď Škoda a také VW zkracují termíny dodání. OIII RS už není žádná novinka, takže už se to stáhlo do normy - do 4-5 měsíců... a samozřejmě záleží na výbavě...

 

Jinak Clinta a pazvuky bych bral z rezervou ...ne všichni jsou perfekcionisti.... (píšu to záměrně, také mám s touto vlastností u sebe problém :kol-28: ) . Jinak RS je za ty peníze perfektní auto, ze vším pro a proti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte mne radost nezkazis :-) Pokud to bude jak pises,pujde auto na reklamaci. Nove auto mam poprve v zivote a nikdy jsme neveril,ze mit budu a uz vubec ne RSIII. Takze si ho budu uzivat a hyckat a kdyz neco nebude fungovat tak jak ma,nebo se mi neco nebude zdat pujde na reklamaci :-) Zitra odletam na svatebni cestu na 2 tydny a mam se na co tesit az se vratim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...