Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

skoda kodiaq LK alebo sportline ? :o tak to by uz muselo byt auto na urovni a to nevravim este ked pride verzia coupe ktore sa mi neskutocne zapacila ...ak pride a bude coupe budem velmi uvazovat nadtym ze nezoberiem novu fabiu 3 ale skoda kodiaq coupe hlavne aby vyzerala skor ako sportove auto urcite 2.0tsi mohol by tam byt aj niejaky 220k verzia nie len uboha 180k verzia na take velke auto alebo rovno 280k :D sportovy vyfuk niejaky paradny origo aby to pripadalo nieco medzi audi q5 sa5 ak sa chapeme :) uz sa tesim ked pridu dalsie motoriza dufam ze nie 1.0tsi ktory sa do takeho obra nehodi :D ale aspon ta 220k verzia poriadne kolieska R20 a vyzor monte carlo a tam by sa hodila cervena ako vysita !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsimol som si ze su na ponuke 2 motorizacie od kodiaqu 33 590eu 2.0tdi 150k 340nm  35590eu 190k 400nm je tam rozdiel len 2000eu ! vecsie turbo vstreky uprava RJ atd a udavaju spotrebu na vykonejsej verzi -0.2l 100km tam by som ani neriesil lebo nejde tak o spotrebu ale o tu dynamiku kde kodiqak dost vazi a samozrejme ze aj zivosnost motora ci samotnych sucasti by vydrzali viac ako pri nizsom vykone kde by sa toho aj viac trapilo ked nekto chce rovnako zrychlovat do kopca alebo predbehovat...
31 590eu 1.4tsi 150k 250nm  2.0tsi 180 320nm 32 590eu pri tychto motoroch je uz co fakt polemyzovat kedze je tam tak isto rozdiel o 2000eu+ 1.4tsi s chipom by mala cca 200k 350nm  ale lepsia varianta asi by bola 2.0tsi 180k kde s chipom ide na 230k 400nm takze pri benzine by som aj diskutoval kedze sa pri 0.6l rozdiely objeme tsi lacnejsia poistka menej platit za reg. dan udrzba motora dielce atd....ja osobne vtejte chvili by som si nevedel vybrat kedze za tu istu cenu mam 2.0tsi 180k a 2.0tdi 150k rozdiel vykon a spotreba...mne to vychadza tak ze najviac majtelov si objedna prave 1.4tsi a 2.0tdi 190k kebyze 2.0tsi mal 220k ako octavia tak tam by uz aj bolo ocom rozpravat ale kodiaq si kazdy kupy hlavne na komfort a spotrebu 2.0tdi 190k DSG je urcite najlepsia volba pre tento dany model uvidime ci casom budu aj ine dalsie motorizacie ceny atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lukajs007 napsal:

Zajímavé je, že na německém konfigurátoru je červená Corrida i Jungle metalíza. :) buď tam mají chybu, nebo nám nechtějí tyto barvy dovolit

 

Čili asi stejné, jako na slovenském konfigu

vcera som to pisal tak isto je na ponuke aj na SVK tiez nechapem preco v CZ je odstranene mozno to pride aj na svk a potom nemecko 
mozno nakoniec iba na CZ ponuke nebude mozne si pridat cervenu a jungle 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co kdybys tu laskavě přestal šířit bludy? Základní cena na Slovensku je za 92kW verzi s manuálem, to v CZ vůbec není. Srovnatelná verze 1.4 110 kW 4x4 MT stojí:

 

v CZ: 677900 CZK

v SK: 25490 EUR = 689500 CZK

 

...a to ta slovenská verze má např. plecháče.

Editováno: , autor: Arnie J
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...