Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

vy ste skoda fans a pisete negativne prispevky na kodiaqa ? ...to sa mi asi len sniva ze jo ? ...ano zo zaciatku mozno bude najlpsi kus kedze casom budu zistovat ake chyby sa naskytavaju postupne casom pri majteloch je to bezna vec pri kazdej automobilke casom pridu vylepsenia a facelfty ...to iste bolo aj pri fabii 1 tiez mala problemi zo zaciatku az do roku 2004 odstranili chyby ktore mali tie starsie fabie ...najhorsie co natom mohlo byt ze hadicka ostrekovania zadneho okna bola obmotana v izolacii od vyroby s hlavnou zilou elektroinstalacie ak sa hadicka uvolnila tak tieto prirodne izolacie kablov zacali sa rozozieram potom vznikal skrat ako to bolo na nasej fabke ked blikali svetla nechcelo startovat odislo servo atd ...stacilo pichnut s5 hadicku tak aby sa uz neuvolnila a oddelit samostatne od ele.istalacii aby sa to uz nabuduce nestalo a vsetko ok ..to iste bude aj pri kodiaku kde sa budu hladat chyby ale myslim ze kvalita je na urovni noveho supeba kedze maju dost spolocneho ..nvm ako vy ale podla mna za 22t eu je to fakt schopne 7 miestne rodinne auto a v max vybave kde som si to vyskladal v skoda.sk alebo .cz cena bola niekde nad 45t eu co je uz dost ale velmi slusna vybava to som bol moc prekvapeny keby som mal rodinny dom alebo viac deti viac dovolenkovania urcite by som si ho kupil nieje ocom riesit ..skoda som verny aj ked som mal nemecke auta ale skoda je lacna jednoducha a malo co sa nanej pokazi {treba vediet dobre vybrat}  lenze rodinny dom nemam ale len byt ktory som aj chcel v meste je problem s parkovanim s mensim autom a ne to este s velkym SUV na dovolenky nechodim len sem tam mimo mesta a velkopocetnu rodinnu tak isto nemam takze mne by to auto bolo  celka zbytocne preto by som sa osobne priklonil k fabii 3 ktora sa mi neskutocne paci ...skoda symply clever !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, jindrous napsal:

Zde je výtah z návodu, kde píší jak vyndat rezervu když je basák (výbava style a je tam i zmiňovaná varianta mezipodlahy. Tak dle návodu je zřejmé že mezipodlala v případě subwooferu problém není.. Nebo chápete to někdo jinak?

mezipodlaha a sub.jpg

tiez som nepochopil preco musi byt rezerva ked si doplacam za reproduktory ,ten subwofer je niejako zakomponovany v medzi podlahe pri rezerve ? ne to pride trosku miestne ved uplno inych automobiliek to vyriesilo tak ze subwofer bol vlozeny na lavy ci pravy bok a bol to v celku vyriesene ...alebo preto ze keby nahodou cestovali 7dmi v kodiaqu aby nahodou nemal po lavej ci pravej strane subwofer ktory by mohol otravovat cestujucich v poslednej radovke ? moze byt asi aj to preco je riesene len v medzipodlahe ....inaksie dam priklad ja som siel uz v outlanderi a sedeli sme 7dmi v aute ten subwofer bol vzadu na lavom boku ale az za mojou opierkou takze ocividne ked sa pridal hlas dunilo a neprekazalo ak sa stisilo ten subwofer sa tiez rapidne stisil na tolko aby nedunilo tak by mi to bolo otravne to je na vela na dlho preco je to tak ...to iste ma aj novy ford focus rs medzi podlahou subwofer zbytocne zabera miesto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by mel zabirat misto ? kdyz ho das na bok tak uz prave tak ti zabere misto v prihradce kde muzes mit nejake predmety. Je to ale samozrejme relativni, muzes mit predmety i u kola.

Nikdo ti ho samozrejme ale nenuti, takze si ho tam nemusis davat. ;)

Kdyz povezes vice lidi, tak se neshodnete jako vetsina, ze chcete aby vam to dunelo do zad, tudiz tam se voli kompromis, optimalni, a pak nic neduni,.. viz. treba kolik mam najezdeno se Superbama III. v nejvyssich vybavach a nikdo nic nerikal,. samozrejme pokud jim to neohulis.

 

Tohle jsou ale veci kdyz se clovek nudi, tak zase se tu opet hleda, proc je to tak a tak. Proste to tak je a hotovo, bud ho tam mas a nebo nemas a nebo si ho pak dej treba do motoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, no a co? Stále se dá s objednávkou hýbat ...

Myslím že je to moje věc co řeším je to k autu Kodiaq a někoho to zajímat může nebo k tomu může napsat něco užitečného. Kvůli tvému komentu sem to sem ale nepsal . Můj příspěvek aspoň k tématu, kdežto tvůj není  - pouze hejtuješ :-)

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehejtuju, v tomhle tematu je asi polovina stran o tom,jak resis jestli jde neco s necim nakonfigurovat, jestli v tehle vybave jde nebo nejde dat tohle a tohle a taky abych nezapomnel,tak tu pises bugy v konfiguratoru a tohle je absolutne mimo Kodiaq jako takovy. A jesrli mi chces tady nabulikovat,ze si muzes s objednavkou hrat jak chces, tak to jsi na omylu. Mozna jednou ti zmenu udelaji,ale abys tam chodil a delal z nich blbce to asi tezko [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že máte pravdu oba a je zbytečné tady řešit OT..
Za mě osobně kupovat neověřené nové auto hned na počátku výroby je blbost a je jedno, jestli je to Kodiaq, který se mi nelíbí, to je každého věc. Jen pak vznikají zmatky, kdy dotyčný neví, jak co je, co vlastně objednat a co jak funguje.. A o porodních bolestech nemluvě, bude jich habaděj a budou se ladit až postupně, minimálně ten rok bych počkal...
Na druhou stranu je zase fakt, že je to pořád o Kodiaqu a větší OT je komentovat, že se někdo ptá. Opravdu to někoho může zajímat, určitě ale všeho s mírou a je potřeba si uvědomit, že jsou už věci, které je dobré řešit ve svém vláknu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 11. 2016 at 6:25, Stringo napsal:

S tou kvalitou auta se asi trochu pos*al ne??? Jinak souhlasim,je to povedene auto,ale na kvalitu si budeme muset jeste pockat dle majitelu...po pravde ji moc neverim po tom co prichazi postupne po prichodu Rapida jde kvalita rapidne dolu.

A dle čeho ty osobně soudíš? Takhle od monitoru těžko něco poznáš. Jde o první dojem, na první pohled a na omak vše funguje jak má, působí na ně lehce wow efektem a kvalitním zoracováním. O to přece jde a Škodovce se to hodně povedlo. To že po delší (nebo i kratší) době nějaký neduhy najdeš je bohužel realita, to ale napříč celým automobilovým průmyslem, tak co tě vede k tomu hanit někoho recenzi. V dnešní době stojí za hovno všechno, někdo s tím dokáže žít a někdo bude mít stále dokola potřebu se k tomuto vyjadřovat. To ale myšlení automobilek stejně nezmění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu, teprve zkušenosti majitelů ukážou nakolik se vše podařilo dotáhnout k dokonalosti (nebo naopak ne).

Měli bychom dát novému vozu Kodiaq čas, než jej budeme soudit.

Bohužel doba je taková, ža ani vůz s cenou dost přesahující půl milionu nemusí být zárukou 100 % kvality - a tím nemyslím jiné značky, ale vozy z MB. Viz Octavia, či Superb.

A Denis správně píše, že kupovat vůz ze začátku výroby je tak trochu riziko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na co vlastne chcete cekat ? ...... vsechno, az na vyjimky je uz davno testovano v Superbech a Octavkach + samozrejme koncern,... Pak je tu jen vec karoserie a popripade podvozku jak se takovy auto bude co se tyce podvozku chovat, ale tezkej neni, takze relativne taky bezezmen ;)

Zas tak cerne bych to rozhodne nevidel.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 10 hodinami, Lukason napsal:

A na co vlastne chcete cekat ? ...... vsechno, az na vyjimky je uz davno testovano v Superbech a Octavkach + samozrejme koncern,... Pak je tu jen vec karoserie a popripade podvozku jak se takovy auto bude co se tyce podvozku chovat, ale tezkej neni, takze relativne taky bezezmen ;)

Zas tak cerne bych to rozhodne nevidel.

 

Testovany to je, ale v prvnich exemplarich (aspon rok) je to vzdycky sazka do loterie.  kazdy auto ma v prvnich mesicich detske chybicky.... bez ohledu na to jestli je vsechno vyzkousene jinde nebo neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Lukason napsal:

A na co vlastne chcete cekat ? ...... vsechno, az na vyjimky je uz davno testovano v Superbech a Octavkach + samozrejme koncern,... Pak je tu jen vec karoserie a popripade podvozku jak se takovy auto bude co se tyce podvozku chovat, ale tezkej neni, takze relativne taky bezezmen ;)

Zas tak cerne bych to rozhodne nevidel.

další fanatik který dělá alespoň částečně pro wagen....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...