Přejít na obsah

Škoda Rapid Spaceback


Ady2410

Doporučené příspěvky

proboha... v relaci 400tis neni rozdil treba 40tis argumentem pro to "kdyz nemas na oktavku kup golfa"...kdyz nemas na oktavku nemas pravdepodobne ani o 40tis mene na golfa a naopak, nehlede na to ze oktavka zacina na 334tis a golf na 356 :) vybavu nesrovnavam....

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice dostaneš, ale kdo kupuje O3, tak asi mu jde hlavně o prostornost kufru a ne proto, aby si koupil sice prostorné auto na nohy, ale do kufru nedal ani zimní sadu pneumatik :) G7 se dá srovnávat s Leonem, v kombíku se dají srovnávat tyto 3 auta. Ale tady jsme u Rapidu Spaceback, takže dost OT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se nám vrátil náš velice inteligentní spamer manafroto. Teď tu holt zase bude dalších 30 stránek o nekonkrétních žvástech a mezi tím pár opravdu smysluplných příspěvků.. Nechtěl by jsi se zase na nějaký čas odloučit? Byl tu do té doby docela klid! 

Editováno: , autor: milichky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska prohlídl novou Feliciu, ehm, Rapid Spaceback. Naživo vypadá líp než na fotkách (a liftback), zadek je opravdu hezkej.

 

Nový Swing, lišta, volant a další detaily dost pomohly. Při přímém srovnání se starou verzí docela rozdíl. Ještě by to chtělo ovladače topení. Černou lištu jsem viděl zběžně už dřív a je hezčí než stříbrná.

 

Vedle stála Fabia s původním provedením volantu a tam to snad ani nebyla kůže. Neví někdo, jestli došlo ke změně i u FII/R?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele podle mě to kůže není (původní volant na liftbacku)...a to sem říkal prodejci při testovačce a on byl schopen se do krve hádat že je to kůže mladý pane :D

Ten jemný kožený semyšek mi fakt chybí a i 3 ramenný volant (nicméně to není věc která by nešla lehce obměnit), aj ten nový swing a lišta by byly fajn, je to opravdu hezčí nicméně taky jsme na jiné cenové hladině, resp. cena vs výbava ale co se mi na spacu fakt nelíbí je ten plastovej kufr... jinak proti němu nic nemám a jsem rád že nemusím kupovat auto teď a řešit dilema jakou verzi koupit,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...