Přejít na obsah

Škoda Rapid Spaceback


Ady2410

Doporučené příspěvky

Abych tady odběhl zas k tématu Spaceback. V úterý večer jsem měl možnost vidět vystaveného Rapida Spaceback v OC Nový Smíchov v Praze. Byla to klasická červená, pano střecha, prodloužené sklo na kufru a 17" kola. Bylo to poprvé, co jsem to auto viděl bez lidí a v klidu si mohl prohlédnout a musím opravdu uznat, že to auto v reálu prostě vypadá lépe, než na fotkách. V reálu nejsou zadní dveře tak dlouhé, jak ukazuje třeba konfigurátor, tam to vypadá spíš jak LONG verze.

 

Nic méně, k tomu Spacebacku mi nesedí moc předek, který je zbytečně oblý a vysoký, ono samo auto je dosti vysoké. Kdyby bylo auto o cca 4 cm nižší na podvozku, bylo by to hned o moc lepší :) nic méně, style paket, který byl k vidění ve Frankfurtu auto seděl hodně dobře, celkem to doplnilo ten předek apod. :) není to špatné auto, ale že by to byl nějaký designový zázrak se říct taky nedá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosil bych nějakého majitele Spacebacku, zda by mi neprozradil, jestli se do kufru vejde kastl se škopkama a nezměřil hloubku a výšku kufru po plato ?? Díky

 

V motoristickém časopise uvádí hloubku 82 cm a výšku 53 cm.

Editováno: , autor: Yosef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady jeden z mnoho komentů:

Jízda: 1:0 pro Spaceback

Škoda Rapid byla často kritizována za jízdní vlastnosti, zvýšený hluk od zadní vlečené nápravy a torzní tuhost karoserie. Automobilka si z názorů odborníků vzala ponaučení a nový Spaceback vyladila takřka k dokonalosti. Kratší zadní převis nevyžadoval instalaci tvrdších tlumičů, tuhost karoserie se díky menšímu vykrojení střechy a novému příčnému nosníku rovněž zlepšila.  Odkaz: http://www.auto.cz/test-skoda-rapid-spaceback-1-2-tsi-1-0-pro-hatchback-77521 pak nějaké video testy ,stačí pohledat... :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam nemaj co ladit...proste space je kratsi, nema dlouhej zadni previs, karoserie se min krouti a ten zadek tak neodskakuje...takze ano urco bude sedet lip, kor jestli dali lepsi tlumice apod, nicmene hadam že  to neni duvod proc by se do liftu nedavali 1.4ky?

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...