Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Co je na tom tak šíleného? Zkus někdy si poslechnout takovou aparaturu a budeš si pak ve svém autě připadat jak ve Škodě 100... Samotné tlumení dělá divy

 

šílené bylo myšleno to, rozebírat celé auto, vytlumovat a pod... to jsem myslel, nezpochybňuji kvalitu následného výsledku, ta určitě bude úžasná....

 

už jsem slyšel a viděl i cítil (protože taková muzika musí být krásně cítit - nemyslím nosem), poměrně dost... pan Kadlec (J.K.C.) z Brna umí divy, měl jsem od něj kdysi muziku... na veletrhu měl vždy u Pioneeru vystavenou starou Octavii se super aparaturou a nejen ji... nebo co umí MB v AMG úpravě... ale taková muzika je pak cenově úplně někde jinde...

 

trochu jsem ale nepochopil větu: " ..a budeš si pak ve svém autě připadat jak ve Škodě 100" ... nicméně mám Canton a ten hraje hodně dobře, resp tak, že je to dostačující, protože povětšinu nejezdím sám a je třeba se také v autě mít možnost i bavit...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce nedrzeni polozky zhasinani displeje mi skoda odpovedela ze se pravdepodobne jedna o chybh a ze by to mohla vyresit dalsi aktualizace. Nevite kde se dozvim ze treba vysla nejaka aktualizace a co resi ? Zda jen v servisu nebo to skoda dava na sttranky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nijak, to neví ani servis... až když servis připojí auto k diagnostice (ODIS) a bude chtít aktualizovat sw v dané jednotce či zařízení a to jen po odsouhlasení od ŠA na základě oprávněné reklamace podpořené videozáznamem závady odeslané servisem do ŠA, obdrží sevis kód pro stažení a aktualizacií sw v dané jednotce či zařízení... v té chvíli teprve zjistí, zda existuje novější sw a to nejen v té dané jednotce či zařízení, ale ve všech které předcházejí, zjednodušeně řečeno, jsou v pořadí před tou danou ŘJ, a ty všechny musí zaktualizovat aby se dostali k té potřebné....

 

příklad mnou tu již popsaný... u mě aktualizace sw Columbuse na novější z důvodu chyby při zadávání adresy při navigaci.... servis musel aktualizovat několik jednotek (/tuším že 6) než se "dostal" v pořadí k Columbovi... celá akce trvala skoro 3 hodiny .... podobně montáž tažného zařízení... přehrávání a dohrávání sw do řídících jednotek na cestě (tuším že také 6)....

 

nejjednodušší způsob jak zjistit nový sw je podívat se do nového auta do Bolera (nejlépe u prodejce, nebo opravdu čerstvého auta).... samo pokud to nové auto bude mít novější verzi hw nemusí být nejnovější verze sw dostupná pro starší hw ... ale to nezjistí ani servis, resp. zjistí až po dohrání toho nejnovějšího po odsouhlasené reklamaci od ŠA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to to ma SA docela na pikacu. To mi prijde jak ze scifi filmu. To by mi bylo i trapne chtit tu akrualizaci kvuli jedny polozce kdyz je s tim takova onanie. Sem myslel ze tam vlozi USB klicenku a loadnou novy fw a je to :) samo nabizi se co radio to original dle vybavy ale to mohlo byt poreseny nezavisle na fw na jinym cipu a radio pak zobrazi jen to co ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mě to celé souvisí ze snahou ŠA dělat všechno centrálně, tedy aby si ani v autorizovaném servisu (natož jinde :kol-32: ) nemohli cokoliv svévolně měnit atd. prostě aby ŠA měla kontrolu.... velice to zkomplikuje černý trh s kradenými součástkami (náhradními díly atd.)... ostatně zatím co vím tak se OIII nekrade...

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šílené bylo myšleno to, rozebírat celé auto, vytlumovat a pod... to jsem myslel, nezpochybňuji kvalitu následného výsledku, ta určitě bude úžasná....

už jsem slyšel a viděl i cítil (protože taková muzika musí být krásně cítit - nemyslím nosem), poměrně dost... pan Kadlec (J.K.C.) z Brna umí divy, měl jsem od něj kdysi muziku... na veletrhu měl vždy u Pioneeru vystavenou starou Octavii se super aparaturou a nejen ji... nebo co umí MB v AMG úpravě... ale taková muzika je pak cenově úplně někde jinde...

trochu jsem ale nepochopil větu: " ..a budeš si pak ve svém autě připadat jak ve Škodě 100" ... nicméně mám Canton a ten hraje hodně dobře, resp tak, že je to dostačující, protože povětšinu nejezdím sám a je třeba se také v autě mít možnost i bavit...

Můžeš tam mít deset Cantonů, pokud to není dobře vytlumené, výsledek bude tak 1/5 z toho co to repro zahraje. Musí se uzavřít bočnice atd, ne ten jeden plát co je za reprem.

Když bys udělal aspoň ty dveře, tak by to byl sakra rozdíl.

Jinak Canton je dobrá značka, ale tak domácí Hi-Fi a ne to co dávají do lidových vozidel. Tam se platí hlavně za značku. Plno neznalých si z toho sedne na prdel. Stačí se podívat, kolik za to chtějí a pokud by si zvolil ne tak známou značku, tak za ty prachy nekoupíš ani sub s předními kompy:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wau Jestli je pravda, co píše Hravec (ne že bych to chtěl zpochybňovat) tak bude největší problém donutit k takové operaci servis a zároveň bych se trochu bál aby mi v tom autě nakonec vůbec něco fungovalo. 

Jo ta omezení jsou jasná-ŠA auto dobře ví, že lze celou řadu draze připlácených věcí levně dokódovat a tak se brání, co jí síly stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen samotné kvalitní vytlumení auta dělá divy. Dřív jsem míval auta s kvalitní muzikou a je to nebe a dudy, ale stojí to dost peněz a je to pracné. Dnes už na to kašlu :)

 

Zkoumal jsem ten Axion, je to super krabička ale za nesmyslný peníze. Kolem dejme tomu 200, max 300 EUR by to šlo, ale takhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, měl jsem kdysi Felicii, co měla muziku za téměř 1/3 hodnoty auta a to byla 1,9 D GLX a stála v roce 1996 342 tis. Kč - fuj, dnes bych za to ty prachy nedal, pozdevi VW Polo s Pioneer by J.K.C. za stejnou dardu... dnes na to rovněž prdím, při prodeji to nikdo neocení a jezdit jako pubescent už je také mimo mé zájmy ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pubescent :) to má různé úhly pohledu, dneska když se řekne autohifi tak si dost lidí představí velké woofery v kufru, ale tak to vůbec nemusí být. Moje auta nikdy neduněla zvenku.

Dneska typický pubescent naloží levnej zesík, subwoofer nebo radši dva a jediné o co jde jsou basy. Kvalitní muzika se ale staví úplně jinak.

 

Nicméně zpět k tématu - zeptám se znovu, lze o Bolera, případně ovládáním na volantu přeskakovat adresáře při přehrávání MP3 např. z SD karty ? Myslím nějaký rychlý způsob na jedno tlačítko nebo jeden dotek, nikoli zdlouhavé ťukání do displeje abych se posunul na další složku...

Editováno: , autor: attim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mého nemá. Nedává smysl tímto způsobem cokoliv nastavovat tak, aby to vydrželo jen do vypnutí zapalování. Na to aby to dávalo smysl je takovéhle zatrhávací políčku příliš utopené v menu nastavení. Pokud to má mít tuto logiku, pak by takové nastavení mělo být někde na základním displeji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vypínání displeje u bolera funuje taky jen nechápu proč není tlačítko na liště displeje pro noční režim!!! :kol-31:   A už jse přišel taky nato jak přepínat jednotlivé složky na flaschce! :kol-47:

Dá se jedním klikem na display přepínat složka i na kartě? Pokud ano, poraďte. Zkoušel jsem všecko možný a na nic jsem nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...