Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

Zdravím, chci se zeptat, vlastní tady někdo kameru TrueCam A4? Pořídil jsem si ji do Rapida, co se týče kvality apod. maximální spokojenost, ale zarazilo mě, že rapid nevypíná 12V po otočení klíčkem. Tato kamera je tedy pořád spuštěna a dneska ráno mi rapid psal hlášku ve smyslu, že je nízké napěti, že mám dobit aku jízdou. Co byste mi poradili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, též to tak mám, ideální řešení, taky jsem se tady inspiroval a už bych to ani jinak nechtěl. Protože otázka odinstalace třeba do jiného auta je pak otázkou deseti minut, aniž bych musel nějak zasahovat do elektroinstalace a složitě něco vracet do původního stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud kameru tak do svych aut vsech. A pokud nekupujes nove auto kazdy rok je lepsi jak to mam ja. Napojeno na elektroinstalaci vozidla za pojistkovou skrini. Kabel schovany a nemusim nic resit, vse funguje automaticky po startu se zapne po vypnuti motoru vypne. Ze zacatku jsem to mel do zapalovace a furt to musel resit manualne a furt zapominsl vypinat nebo zapinat. Pakarna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám jako Petrrr a je to ideál. To vypínání a zapínání přes tlačítko mi přijde dost naprd.

Už vidím jak bych v případě potřeby důkazu jako na potvoru kameru zapoměl zapnout a nebo naopak, jak přijdu k autu a nenastartuju protože jsem kameru nechal zapnutou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý si najde to svý řešení, já jí potřebuji mít stále nabitou, jelikož se automaticky zapne pokud do mě někdo nabourá na parkovišti a v daný čas je vyplá. Takže pro mě aby se nabíjela jen když otočím klíčkem je špatně a riskovat, že nezapne protože nemá šťávu nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Já nakonec pořídil Xiaomi Yi Dashcam a zatím taky spokojenost. Tedy až na uchycení, kvůli kterému se kamera nesundávat zrovna moc jednoduše, takže nevím jak dlouho vydržím tu kameru vždy schovávat :) 

 

Necháváte občas kameru na držáku nebo vždy poctivě schováváte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Osobně ne, ale dle daného typu chipsetu a ukázkových fotek by nemusela být špatná ani v noci. Pokud o ni uvažuješ osobně bych bral raději tento model se zadní kamerkou...

 

https://www.aliexpress.com/item/For-Skoda-Rapid-Car-Dash-Cam-APP-Control-Car-Wifi-DVR-Hidden-Installation-Novatek-96658-FHD/32741380874.html?spm=2114.13010208.99999999.530.47pQdB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no původně jsem o ní též uvažoval (myšleno jako další kameru do druhého auta), nakonec jsem jí nevzal, odradil mě ten formát videa 4:3 ... nicméně vzal jsem jinou v té cenové hladině a dohaduji se s číňanem doteď, neboť FullHD ani omylem, takže jsem vzal 11.11. jak byly ty slevy druhou mini608 (sice bez GPS), ale aspoň na ní bude pořádný obraz, že se v případě potřeby přečte i registračka

první foto je ta Camecho, kdy nepřečteš registračku stojícího auta ani na 5m

UT8C.DjXP8XXXagOFbXr.jpg

na dalších fotkách máš porovnání stejného místa, času (obě kamery běžely současně) abych číňanovi vysvětlil rozdíl mezi FullHD a "FullHD". Druhá kamera je právě ta Mini608 i s GPS

UT8cqPmXShXXXagOFbXJ.jpgUT8G6bjXFJbXXagOFbXp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem koukal, tak X7 je prý na natáčení v autě dost o ničem, neumí cyklické natáčení. Jak to tedy je? Koukal jsem ještě na X8 a v této ceně je už bezkonkurenčí SJCAM SJ5000X Elite, která má i stabilizaci, tak ji asi koupím a uvidím.

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...