Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

chystám se na dovolenou k moři ( né autem) a určitě se budu i potápět.. hledal jsem nějakou kamerku podobnou GoPro a narazil jsem na její levnější verzi s názvem SJ4000

Vypadá velmi podobně a má i podobné funkce a je asi tak 3x levnější než GoPro.

Pokud bych si jí koupil, dala by se použít i jako kamerka do auta.. Tím pádem by mi tady zůstala nevyužitá 2 měsíce stará Truecam A3 , takže bych jí mohl popřípadě za nějaký menší peníz udat.. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska investoval do průkaznosti a koupil si Truecam A5. Poměr cena/výkon je dobrý. Nicméně při porovnání s dražšími konkurenty pokulhává především noční snímání(rozpoznávání detailů). Ani ve dne mě neoslnila schopnost rozpoznávání značek. Posílám vzorek pro shlédnutí (silnice, dálnice, tunel). Ale zase to má GPS modul a sehnal jsem jí za polovinu ceny, takže i tak mi udělala radost.

Zmiňovaná ukázka: 

v plné kvalitě (uložto.cz): http://ulozto.cz/x9KcDHXu/amba0028-mov

v youtube kvalitě: https://www.youtube.com/watch?v=y2TwwLnz-LQ&feature=youtu.be

P.S. byla pouze na přísavce a na ní je hodně stupňů volnosti a k tomu jsem jí zapomněl dotáhnout, proto se tak houpe, kdybych jí dal na pevný tak se houpání zredukuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: projel jsem par dalsich videi, a ten Truecam A5 v nekterych pripadech docela ok. akorat nechapu proc to nekomu snima naprosto hrozne a nekdo ma pomerne dobrej obraz? predpokladam, ze to proste a jednodusse, vyplivne nejaky mov, nebo mp4 takze nejaka moznost to rozdrbat blbym nastavenim asi neexistuje?

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se také odhodlal k nákupu černé skříňky. V dnešní době když člověk vidí co se na silnicích děje to určitě nejsou vyhozené peníze. Měl jsem favorita Truecam A5 nebo A3 a nakonec jsem se na základě recenzí uživatelů a videí rozhodl k nákupu zcela jiné jelikož na Truecam ty ohlasy nejsou zas až tak růžové.

 

Full-HD kamera CEL-TEC E07

post-88377-0-08572100-1404579549_thumb.ppost-88377-0-54747300-1404579550_thumb.ppost-88377-0-42154700-1404579552_thumb.ppost-88377-0-08301100-1404579554_thumb.p

 

Recenze na ni jsou celkem v pohodě , cena také v normě a videa se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...