Přejít na obsah

Superb I nebo Octaviia II ?


Menty91

Doporučené příspěvky

Michale co si vzpominam tak ty sedačky nemáš původní ne? Původně si měl látkové co se nepletu jak jsem byl u tebe... Tak to pak nemůžeš brát těch 112 a jejich stav... Pokud se teda pletu tak mě oprav ale myslim ze jsem videl dobre..Sice byla tma, ale zdá se me pamatuju dobre...

 

Jo Menty jinak rozdil ve váze motor 1,9 a 2,5 je pouchých cca 80 kg více ne... ale znát to je :-)

Jinak hledej auto s maxidotem je to lepší než to pak bastlit a schánět věci atd... Ušetříš si nervy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodoval jsem se stejně a podle mých informací je OII s novými CR motory podstatně náchylnější na naftu a poruchovost, zdaleka to není takový držák, jako PD 96 kW, který umí najet 500 tis km...

V superbu je navíc fakt pohodlí, i kdyz ten combi kufr na dovču chybí, ale nosič + rakev to spraví....

Ohledně koupi, řešil jsem stejné dilema....

Já se rozhodl koupit Superba v Německu, byl jsem až u belgických hranic, to vše kvůli tomu, že našinec neuvěří, na jakých cestách tam ty auta jezdí... Auto, které tam najede 100 tis km je pořád jako nové, kdežto tady na většině tras ten podvozek je na repasi - bráno samozřejmě obecně, výjimky jsou na obou stranách.

Ráno jsem tam přijel, prohlédl 4 kusy z nichž jeden byl dovoz belgie a stočený, dva průměr a jeden opravdu v perfektní kondici, stál 170 tis (2005, 1,9 tdi, 138 tis km), ale pro tu kondici jsem tam jel a taky jsem si ji přivezl...

Jinak náklady na na dovoz jsou cca 10 tis za naftu (1. auto tam i zpět, 2. zpět) pak značky, pojištění, STK, poplatky, skončíš na cca 15 tis. Kč.

Auto si vybereš na mobile.de, doporučuji si vybrat v okruhu 200 km alespoň 3-4 auta, to je tak maximum, co se dá zvládnout a co je efektivní a vyrazit na noc tak ideálně ve třech, aby jste se střídali za volantem. Když bys potřeboval vědět víc o dovozu, napiš, poradím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

facelift ma cerveny MaxiDot a i jinak barezvene budiky s bilym podsvicenim. Navic stejny volant, jako OII. A s 2.0 TDi i 6ti kvalt.

 

Jinak je Sup proste pohodlne auto na dlouhe cesty. I se sklopnyma sedackama se tam nevejde skoro nic rozmerneho. Prilis prekazi vzpera v kufru. Kufr samotny je velky. Vejde se do nej spousta malych veci :-)

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Měl jsem před 3/4 rokem stejný dilema.Po všech stránkách jsem si zvolil Superba 1.9 96kw a jsem nadmiru spokojeny.Mám ho s maxidotem a nesklopnyma sedackama jsem rad aspon to auto neznicim.Určitě je dobré mít cca 25 tis navíc na opravy(rozvody atd).V oct 2 jezdi kazdej trolik chapes.Superb je proste Limuzína která vzhledové nestárne a je to moc pěkný auto i stále v této přmodernizované době.

 

jen mimo ještě mam OCT I a to je jak kdyz sednu z trikolky do letadla :D....Doporucuji ti vem superba cernýho :) s maxidotem a s podsvicenyma klikama je to bomba.(hlavne na baby :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...