Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

OT:  Miklisek: no ja ve vsech testech cetl ze space ma nove tlumice....hm:)

 

"Při mezinárodní prezentaci tohoto vozu v Itálii vysvětlovali zástupci automobilky, že změnu jízdních vlastností přinesly nové tlumiče. Specifikaci této součástky údajně Škoda požadovala na dodavateli již před zahájením prodeje Rapidu liftback, ale v daném termínu nedokázal vyhovět. Proto se i na zmíněný liftback začínají montovat až nyní." 

 

tím chci říct že chci ty nový ;)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: To já taky, XY z linky ŠA mi odpověděl, že nové tlumení zadní nápravy bude u liftu od r. 2014 (tedy m.r. 2015) a na starší vozy bohužel nepůjde aplikovat. A ETKA opravdu má v ND pouze tlumiče a pružiny společné pro Lift a Space, pouze dvě provedení, standart a varianta pro špatné cesty. Což ovšem nevylučuje, že při další aktualizaci se to nezmění. Budu to sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sic psal, že mi to 2x taky udělalo, ale předevčírem jsem zjistil že to klepání u mne je rozmrazovač v přihrádce dveří :D

 

tak dle FB ŠA já tam mám už nový silentblok od Spacebacku, ale extra tomu nevěřím.

Máte někdo možnost zjistit ID silentbloku pro spacebacku? 

Je vidět číslo dílu, když se podívám do motoru? Pokud ano, tak bych vám dal číslo m.r. 2014. Doufám, že tam už  bude shodný jak na spacebacku :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvili si jedu prevzit auto. Kod toho dilu, kterej mi tam davaji je 6RF199555H. Jestli je to stary nebo novy, vi buh. Musel jsem resit s jinym technikem, takze nebyl cas pokecat s tim, se kterym jsem to prdtim probiral, ale verim, ze ted uz na mne mit cas bude, tak zjistim dalsi podrobnosti.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oprava, kod dilu je 6RF199555F. Pry pokud nekdy bude v budpucnu stahovacka, tak mne daji vedet, takze buhvi.

Technik mel asi hlavu v pr...., kdyz puvodne rikal ten kod. Krom toho jsem mu vyslovne rikal, ze at to neprojizdi, ze chci byt u toho. Prijdu, v aute najeto 15km, sedacka rozstelovana, zrcatko taky. Na facku.

Jinak asi uz taky neklepu, uvidime, az projedu znamy mista, kde to driv vzdy delalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měním servis! S..u na ně, do teď nebyli schopni nic sdělit, přitom by stačilo říct, že se omlouvají, že v TPI zatím nic není, že neví jak to řešit, prostě komunikace na úrovni ZERO. Do servisu to budu mít sice dál (cca 15km), ale přístup byl naprosto jiný. VIN-ko tady pomohlo hned. Není problém siletblok vyměnit, když jsou projevy a řešení známé a už se to dělalo u jiných aut. Průser je, že ŠA zatím vůči servisům dělá mrtvýho brouka.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...