Přejít na obsah

Zavada tlumice


zzshmp

Doporučené příspěvky

Zdravim,mam problem.Dnes jsem prejizdel se svoji Octavii1 retarder a po prejeti ohromna rana od predku,jako kdyz praskne pruzina.Usoudil jsem na tlumic.Horni miska,o kterou se opira pruzina byla spadla uprostred pruziny a ukoncenim tlumice,co je v motorovem prostoru,volne otacim rukou a je dosti propadle..A jak to vidite?Odesel cely tlumic nebo jen jeho horni ulozeni?Olej me z nej nevyteka a na nedavnem testu byl o.k.Diky za postrehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas s Ondrero.....prasklá prožina..miska pod prvním vynutím pružiny nejspíš..vydává to kurva hnusný pazvuky při zatáčení..doporučuju koupit rovnou i přední horní uložení sachs(250kč na jednu stranu..a asi nejspíš novou pružinu..monroe 760kč)..ceny vím přesně,jelikož tento týden jsem prožil to samé,a rovnou jsem dal i new tlumiče billstein B4..citelný rozdíl..na praklou pružinu přijdeš při montáži.-.já ji měl taky prasklou nahore u misky...nová miska je táležitost 100kč..dal jsem novou..ale miska většinou neodejde..možná se trochu prohne na kraji(vlivem toho nárazu)..ale chci se zeptat zdejších borcu na něco:-)))hele mam tlumiče nová,horní uložení nový..při stání vozidla a nebo za jízdy během otáčení volantem do rejdu je slyšet vrzání..co to?čím to?nic mě nenapadá..tohle se objevilo hned po montáži tlumiču a uložení..při zhoupnutí auta klid..octavia 2002 1.9 tdi...díky za rady.mam na new tlumiče 70 km...třeba si to sedne..ale nevím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...