Přejít na obsah

Žárovky Osram H7 night breaker plus / unlimited


mbaud

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

V tématu "Žárovky" jsou i fota, kde rozdíl je viditelný. Nicméně dnes mi přišly NBU+  za super cenu. Objednáno u Autodíly Štancl Jihlava. Cena 245 s DPH za kus. Ještě jsem objednával znak. Vše zabaleno v bublinkové fólii + potravinářské fólii, vloženo do pevné krabičky.

post-88620-0-80022800-1426679514_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NB do stretavaciek su asi najlepsie ziarovky na trhu. V dialkovych sa mi najviac osvedcili Osram Cool Blue Xenon Effect 4200K, s ktorymi vidim lepsie ako s NB a nehladiac na farbu svetla, tak mam taky pocit, ze aj svietia o nieco silnejsie. Co sa tyka hmloviek (aspon FL), tak tam vyborne svietia aj tie od vyroby, nejake Osramy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to srovnam s obyc zarovkou za 17korun tak sem fakt cekal vic

Mě to v autě svítí víc než ty obyč, 3 druhy, co sem mněl a jiným podle ohlasu taky. Možná je to tvým autem, dobrý olej který jiným šmakuje tvému nedělá dobře, NBU ti v něm málo svítí, jestli toho je víc tak se ho radši zbav :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NBU jsem používal už v minulém autě(Volvo V40) měl jsem tam H7, které rády praskají a už tam v potkávacích svítí min. 3 roky. A předtím jsem tam měl NB+ a taky vydržely nějaký ten pátek. Teď jsem koupil H1 a H7 a při výměně jsem zkoušel rozdíl mezi obyč. a NBU. A určitě tam rozdíl je a to celkem viditelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.

Pro výměnu žárovky obrysového, potkávacího, dálkového a směrového světla musíte demontovat hlavní světlomet.

 
Demontáž hlavního světlometu
› Zvedněte víko motorového prostoru
› Demontujte plastovou matici
› Zvedněte pojistku
› Vytáhněte zajišťovací páčku světlometu na doraz
› Rozpojte svorkovnici a světlomet opatrně vyjměte
 
Montáž se provádí opačným způsobem.
Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Kyselinka pokud s tím nebudeš dělat psí kusy a jen vydáš světlo vyměníš žárovku(nic na tom není) nemělo by se nic změnit Já si nakreslil před výměnou v garáži orientačně čáry na dveře a bylo to prakticky stejné :kol-75:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...