Přejít na obsah

Žárovky Osram H7 night breaker plus / unlimited


mbaud

Doporučené příspěvky

Tak dneska mi jedna skapala a na druhý je vidět že má téměř dost. Bohužel drtivá většina lidí uvádí např. 2 roky, 3 roky ale nikdo neuvádí kolik km nebo cca hodin. U mě je to přesně 10 měsíců (bez třech dnů :) ) což ale není vůbec podstatné. Kolega je reklamoval po 22ti měsících a když jsme spočítali kolik  cca hodin nasvítily tak nám vyšlo nějakých 200hod u něj, a u mně 330hod. Logicky je tak krásně vidět jak se nedá kalkulovat s tím jestli mají 2roky nebo půl roku. Reklamaci mu sice tenkrát uznali ale u mně je na nich podle fotek z reklamačních podmínek jasně vidět že jsou jednoduše vysvícené. Za ty hodiny co nasvítili je reklamovat nebudu ale zkusím se tu zeptat zda někdo nemá zkušenost s něčím jiným co svítí + - stejně ale déle. Za službu kterou vykonaly mi není líto peněz ale měnit po 10ti měsících mně bavit nebude, pokud není nic lepšího tak u nich zůstanu, jezdit 10tkm za rok aby déle vydržely ale nedám :) Ještě dodám že sem si kontroloval přepětí a to je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím, mám octavii ll facelift a zdá se mi že žárovky potkávacích světel málo svítí a je špatně vidět, nestane se něco z elektronikou když  tam dám tyto žárovky, nebo máte jině zkušenosti aby to svítilo lépe http://autozarovky.heureka.cz/osram-h7-night-breaker-unlimited-12v-55w-px26d/specifikace/#section

Editováno: , autor: Jirka251990
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestane se vůbec nic. Respektive zarovka ma stejnej prikon, vnitrni odpor a z toho vypliva i stejnej prodovej odber.

Zarovky svitej luxusne ale aby to nebylo vsechno tak pozitivní, pocitej ze dyl nez pul roku nevydrzej. Zakona zaruka je sice 24m ale vyrobce udava zaruku zivotnosti 6m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je též jak v potkávacích tak dálkových už cca rok a bez problému. Ale přes den když je počasí svítím denním.

 

Ve volvu vydrželi asi 3 roky v potkávacích a to svítili furt.

Editováno: , autor: Ovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Budu se opakovat ale 13 nebo 5 měsíců nemá žádnou vypovídací hodnotu. Za tu dobu každý najede jiný počet km respektive nasvítí jiný počet hodin.

cca 32tis. km (odhadem 330hodin )

Chceš říct že máš za těch 32tkm průměrnou rychlost 97km/h? To je slušnej výkon.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo tomu rozumím,ale když čtu jak tu všem vydrží dlouho tak mi ztoho nevychází vydrž ani na odsvícené hodiny a ani na délku měsícu. Jínak se svítivostí je spokojenost. Jen ta o proti ostatním snad ani né poloviční výdrž :-(

Editováno: , autor: Sheffield
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...