Přejít na obsah

Tablet jako mulitimediální centrum nahrazující stropní či opěrkový monitor


Tomáš Hrábek

Doporučené příspěvky

Dlouhou dobu jsem chtěl pro cestující vzadu buď stropní monitor,nebo DVD do opěrky. Protože obraz z Columbuse není zcela ideální.

Stále jsem přemýšlel jak na to. Nechtělo se mi dávat moc peněz ani nijak zdlouhavě montovat do stropu či opěrky kabely.

Nakonec jsem měl doma tablet,celkem nevyužitý a myšlenka byla na světě.

Tablet je umístěný na loketce v dodaném držáku a je možné jej nastavit ve všech směrech,aby všichni vzadu viděli. Je možné připojit sluchátka pro sledování svého obsahu,nebo připojit do loketky na vstup AUX,je s internetem,takže použití všestranně pohodlné. Filmy misto z DVD,prehrava z SD karty. Take je možno ryche vyndat před nenechavci.

výsledek myslím ujde vzhledem k nákladům.

post-25579-0-66965500-1391971517_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý nápad, i když když jsem jel na dovču a zrovna neřídil, tak jsem si podložil polštářem klasický 14" NTB na středovém tunelu, rozdvojku na sluchátka a čumělo se na filmy. A hned ta 22h cesta jinak ubíhala.

Ten tablet mi na fotce přijde celkem malinký, takže opřený na to člověk neuvidí ideálně.

 

P.S. Co ty neorigo koberečky? To je hnus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za reakce, teď postupně odpovědi.

 

K loketce mám připevněn držák na stálo. Původně byla přísavka na sklo, to jsem odstranil a zbytek přilepil k opěrce.

 

Obraz do Columba tlačit nechci, 90%využití bude mít jen pro cestující vzadu se sluchátky.

 

Bluetooth párování jde, ale bohužel mám spárováno s telefonem, takže to nejde. Aux je v tomto případě pohodlnější.

 

Ač se to nezdá, hlavu dolu dávat při sledování, netřeba. Stačí se pohodlně usadit  a sledovat očima lehce dolů.

 

Tablet má 7 " což je přesně (a pro mne i náhodou) akorát, aby se dala posouvat opěradla sedadel a nic nedrhlo.

 

Koberečky fuj uznávám, sháním béžové za rozumnou cenu (spíš béžové gumy než koberečky) a zatím nic. Navíc je zima a jsou tohle takový lavórky pro vodu ze sněhu.

 

Držák na mobil je konzolka , která mi zbyla z Octavie. To koupíš všude za pár korun, náhodně zde : http://www.bmshop.eu/konzole-drzak-pro-mobilni-telefony-skoda-octavia-ii-04/  Na ní je origoš universální držák Samsung na mýho Note 3. Jako celek to je samý displej :o))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...