Přejít na obsah

Vniřní dětské zrcátko


statik_08

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek,

má už někdo z Vás praktické zkušenosti s tímto příslušenství? Jedná se o vnitřní zpětné zrcátko viz obrázek z katalogu příslušenství 01/2014. Toto příslušenství by mělo být k dispozici během prvního čtvrtletí 2014 a to se nám pomalu chýlí do konce. Zajímalo by mě, jak je to zrcátko ve skutečnosti vůbec velké, zda jsou v tom děti dobře vidět a zda toto zrcátko neoslňuje v kombinaci se samozatmavovacím vnitřním zpětným zrcátkem?

 

Už jsem toto příslušenství honil v roce 2013, ale to to chlapci z Boleslavi ještě neměli dotažené.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

To si také myslím, ale přeci jen by mě zajímala osobní zkušenost, pokud jí někdo má. Jinak včera jsem byl v autorizovaném servise a objednával jsem ženě jedno do jiného auta. Vyzkouším a uvidím. Zarazilo mě, že v ETCE vůbec nemají toto příslušenství. Takže prý nejde ověřit kompatibilita s verzí výbavy.

 

 

 

Pro ostatní přidávám objednávací kódy:

 

Šedé: 5E0 072 549B Y20

 

Béžové: 5E0 072 549B WC4

 

Černé: 5E0 072 549B 9B9

Editováno: , autor: statik_08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek,

tak už jsem dále. Také potvrzuji, že to neoslňuje. Ale jen jsem si to přidržel na požadovaném místě. Pro ostatní uvádím, že dle typu vnitřního zpětného zrcátka existují dva typy uchycení dětského zpětného zrcátka. Jeden typ, který je volně v distribuci, se lepí na čelní sklo. Druhý typ se umísťuje pomocí háčku k panelu předního stropního osvětlení. V příloze se lze podívat jak to mají v Mladé Boleslavy vymyšlené.

 

Je třeba si vždy ohlídat výbavu neboli verzi Vašeho zpětného zrcátka. Jakmile máte v autě jednu ze dvou druhů kamer pod zpětným zrcátkem, můžete rovnou zapomenout na samonalepovací dětské zrcátko. Jednoduše se tam nevejde.

 

Má někdo z Vás zkušenosti s uchycením ke stropnímu panelu?

 

Já když jsem si zkoušel dát dětské zrcátko do polohy ke stropním lampičkám a nastavil si správně zpětné zrcátko, tak jsem ve zpětném zrcátku viděl odraz toho dětského zrcátka a omezilo mi to asi o třetinu výhled ze zpětného zrcátka. Pokud se někdo podělí o zkušenost, budu rád.

 

Tento problém řeším jak s dealerem, tak se ŠA. Zatím bez velkých úspěchů, třeba překvapí.

post-28193-0-07443000-1422617732_thumb.j

post-28193-0-00357400-1422617747_thumb.j

post-28193-0-90907100-1422617760_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

rychla otazka.... bude to pasovat do RS (dazdovy senzor, light asist)?

vela miesta nad tam nie je, jednoznacne nebude pouzitelna ta nalepovacia alternativa...

ten hacik pre uchytenie k stropnemu svetlu je sucastou standardneho balenia (kod 000 072 549B 9B9)?

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no takze mi to nepasuje... navyse som poprosil dealera o preverenie toho hacika do stropneho svetla (nebol v baleni, iba ta nalepovacia konzola) a toto je odpoved

 

Povodne sa mali zrkadielka uchytavat na spominane osvetlenie, ale z bezpecnostnych dovodou k tejto verzii nedoslo.

Zrkadielka sa daju objednat jedine nalepovacie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja vobec nachapem naco potrebujete detske zrkadlo, nastavim si zpatne zrkadlo na dieta a na sledovanie cestnej komunikacie predsa stacia spatne zrkadla na dverach, ci?

 

 

je to vecou zvyku. ja zrkadla pouzivam celkom intenzivne a snazim sa mat stale prehlad o situacii okolo seba. bocne mam nastavene tak, aby som videl co najviac do stran a preto v nich nie je uplne dobre vidno co je za mnou a potrebujem aj vnutorne zrkadlo...

ked nahodou potrebujem skontrolovat co robia deti, tak si na tu chvilu posuniem vnutorne zrkadlo nizsie a potom ho vratim spat

bez tohto deckeho bez problemu prezijem, no ak by pasovalo, tak by som si ho kupil...

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

měl jsem stejný problém jako PistaTT. Ale jelikož mě tak dopálil neprofesionální přístup zákaznické podpory přímo Škoda Auto v souvislosti s dětskými zrcátky, tak jsem si ten háček prostě "vyřval". Nebylo to snadné, ale s pomocí mého dealera jsme nakonec docílili dobrého výsledku. Z dětského zrcátka jsem doslova unešený. Mám prostě přehled, co naše dítko vzadu vyvádí. Jediná vada na kráse je ta, že na vnitřním zpětném zrcátku je vidět zadní odraz toho dětského zrcátka, ale pro mou polohu při pohledu dozadu je někde nad zadním sklem.

 

Tak držím palce a možná zkus být důraznější. Má informace je ta, že se opravdu toto řešení už nevyrábí, ale kdo ví jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...