Přejít na obsah

Fabia klepání někde v motoru


alabai

Doporučené příspěvky

Dobrý den
obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Před měsícem jsem koupil Fabii kombi 1,4 mpi elegance najeto 139 tisíc km. Auto jsem hned předelal na LPG+výměna oleje+svíček a filtrů. Až do teď bylo vše v pořádku ovšem včera při jízdě domů z práce jsem zjistil klepání někde v motoru. Chová se to poněkud zvláštně jelikož
1- pokuď jezdím po mestě rychlostí do 60km/h tak je vše v pořádku. Klepání se spouští až když překročím rychlost 70 km/h a pak už to při jízdě klepe pořád.
2- stačí že odstavím auto jen na pár minut a když znovu nastartuju klepání už nepozoruju. Opět začne klepat až když překročím rychlost 70km/h.
Jinak když otevřu kapotu auta tak to klepání jde z levé části motoru. Chci se proto zeptat máte s tím někdo zkušenost?Co to může být?
Děkuji za odpovědě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece, podle takovehle neeee moc specifickeho ujasneni, ti asi malo kdo neco rekne co by to mohlo bejt :( 

 

   zkus zvednout auto a podivej se jestli neni nekde nebo abnormalniho.

 

Me osobne nic nenapada co by to mohlo teda delat.

 

 Chtelo by to popsat jeste vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

....no právě,že mám 3 měsíce po výměně (najeto cca 2000,-km)...dal jsem olej Starline vision 10w-40,...dočetl jsem se,že by to mohlo být právě olejem,možná zkusit nějaký kvalitnější,....budu to sledovat,ještě bych na něj chtěl najet cca 3000 km (ročně najedu tak 10000) a pak ho vyměním,no možná ještě letos před zimou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STARLINE   :D :D :D :D :D

 

 

   hmmmmmm,... aha :D

 

 

 

 

.... ano naplnene nejsou,.. ale maji klepat vva par sekund a pak utichnout, protoze olejove cerpadlo tlaci uz pri startovani,.. takze je to sekundova zalezitost, jestli klepou dele, tak jsou pochopitelne nacnuty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soused dela primo v Shellu v Praze,... tudiz pouzivam oleje a maziva od SHELL ;) vetsinou i pohonne hmoty, protoze ty reference mam,... tedka momentalne mam cca 200 km po vymene a mam tam 10W40 .... nejspise to stejny co daval za odkaz ALBÍN.

 

jenom ze ja to mam za tretinovou cenu, jelikoz to nemam v originalnim baleni, to je na tom oleji to nejdrazsi ;) 

 

   oleje a maziva si nemuzu vynachvalit

 

 

   Kazdy ale preferuje neco jineho ;) .............. treba STARLINE :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...