Přejít na obsah

Kdo už boural s OII?


jirkaK

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...
uz jsem si zacinal myslet, ze lide, co maji jistou zivotni uroven(a predpokladam, ze kdyz si vozime zadky v OII, tak ji mame) uz trosku mysli hlavou. koukam, ze jsem stale naivni a neustale mezi ceskym lidem vladne takova ta nalada "hele, dobře mu tak".

vim o spouste pripadu, kdy lidi bourali, protoze jim vlitlo do cesty zvire, clovek, byl v zatacce pisek. dobry, jel rychlejc, uklouznul, nikoho nezranil, tak to akorat bolelo financne(pokud to mel pojisteny tak ani tak ne)

takze mily Mariosi, k**** jses ty a to ten nejvetsi! zkus obcas nejdriv myslet, nez napises takovouhle zavistivou pi******! a preju ti mnoho km bez nehody!

SOUHLASÍM KAŽDÉ SLOVO POZLATIT ÚROVEŃ A KÁZEŃ NAPRVNIM MÍSTĚ PROTOŽE TAK JE TO SPRAVNE :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beny, těžkej den ? :D

Pánové, ale myslím, že to tu opravdu začalo nějak chcípat. Copak nemáte nějakou novinku ? Kdo má něco novýho na autě, nebo obráceně komu třeba upadlo kolo za jízdy, sedačky v autě poblil pes nebo manželka nebo prostě něco. Dytˇ už ani ten Marios nenapíše, a to se tak hezky četlo. :D

já něco mám... překvapivě... :D ... na loketce se mi objevil FLÍČEK, asi 1,5 cm2.... tak jsem ho vyčistili pěnovým čističem... zmizel a ejhle za pár dnu tam byl znovu... tak jsem ho zase vyčistil a už tam není... nedovedu si to vysvětlit... mladá mi tam neblila... tak snad jedině nějaký permoníci??? fakt netuším! :D hlavně, že je FLÍČEK pryč! ;)kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted´ tomu trochu nerozumím, co že je složitá procedura ? Jestli to sundání lišt, tak je ten technik trochu padlej na hlavu. Já si toho na autě sám moc nedělám, ale tohle zrovna jsem si udělal (už jsem to tu psal) protože je to naprosto primitivní. Ty lišty jsem normálně odtrh tak, že jsem je od kraje trošku naříznul a pak už to šlo dobře. Zůstane tam trochu lepidla a gumy na dveřích a to se normálně sundá nehtama dolu (nebo čímkoliv jiným) a umeje tech. benzínem. Celý to trvalo tak možná 30 minut. Nový lišty jsem měl v barvě už připravený, tak jsem jen sundal folii z lepicích pásků a plácnul je na dveře. Ty lišty je samozřejmě třeba stříknout i přez hrany a trochu zespodu, aby se to později neloupalo. Takže kdo to stříká na autě, dělá pěknou prasárnu. Ta sada lišt stojí asi 900,- Kč, tak si myslím, že na to, kolik jsi už do auta nasypal, by tahle směšná investice stála za to. Lepit zpátky ty starý bych určitě taky nedělal, protože se to už nikdy nemůže povést na 100%.

A když tak čtu, co všechno ti budou lakovat, tak mě napadlo, jestli tak trochu nelakujou tebe. :D Ale jestli to pojištovna zaplatí, proč ne. Má to ale jeden negativní dopad, nad kterým ted´ možná mávneš rukou. Když jsem kdysi prodával svojí první OI, tak na mně ten kupec poslal maníka od nějaký agentury, aby prověřil stav a původ vozu. Chytrej teda byl jak rádio, ale co všechno u toho vyváděl jsem teda čuměl. A jedna z věcí byla, že měřil sílu laku na celý kastli, aby zjistil, jestli to nebylo bouraný. Tak jen zvaž, jestli při prodeji auta, kdyby k tomu taky náhodou došlo (a je to dneska čím dál častější) vysvětlíš, že máš stříkaný půl auta vlastně jen kvůli drobným kosmetickým vadám.

souhlasím s jirkou jsem lakýrník a taky měřím digitálem raději si to pořádně nafoť a pak to můžeš doložit že to nebylo moc velký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já něco mám... překvapivě... :D ... na loketce se mi objevil FLÍČEK, asi 1,5 cm2.... tak jsem ho vyčistili pěnovým čističem... zmizel a ejhle za pár dnu tam byl znovu... tak jsem ho zase vyčistil a už tam není... nedovedu si to vysvětlit... mladá mi tam neblila... tak snad jedině nějaký permoníci??? fakt netuším! :D hlavně, že je FLÍČEK pryč! ;)kol5

Dobrý :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No - zrovna jsem neboural, ale byl jsem 15 minut v Kauflandu a jeden nenažranej Němec mi složil vrchovatej košík s petkama minerálek na blatník. tohle udělá balení Mattoni při pádu cca z 1m ... myslel jsem, že mu vykopnu játra !!!

Uplne ta chapem, keby sa to stalo mne tak neviem ci by som sa vedel ovladat... Toto je priam na odstrel! Ako si to s nim doriesil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scoutik udelal neplechu v Bystřici: dopravní nehoda

Tak to byla dobrá řidička(ta asi nebyla z fóra) , to jsou ty co si myslí ,že když mají 4x4 tak to bude dobře držet na silnici . Ono to auto jede i naledu ,ale zabrzdit na to 4x4 je stejné jako předokolka. A to si bohužel uvědomují až když to někde opřou .

Editováno: , autor: Bburago
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty umis byt taky na nekoho zlej? Ja myslel ze jses jen stedrej... :D (Promin blbej vtip)

ja se ani pořádně nikdy nepral, moc to neumim, což mě trochu mrzí ale lepší je se konfliktům vyhýbat.. ovšem jsou případy, když už to jinak nejde a to já pak nevím kdy přestat... rudo před očima.. tfuj.. :aggressive:

ale jinak vtípky dobrý Zdendo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se ani pořádně nikdy nepral, moc to neumim, což mě trochu mrzí ale lepší je se konfliktům vyhýbat.. ovšem jsou případy, když už to jinak nejde a to já pak nevím kdy přestat... rudo před očima.. tfuj.. :aggressive:

ale jinak vtípky dobrý Zdendo..

Promin... :ph34r: Ale mas pravdu, taky se radeji konfliktum vyhybam... :kol-35:

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...