Přejít na obsah

Jaké žárovky do Fabie 2 s optikou


Petrkiller

Doporučené příspěvky

No ja se naucil v autoskole od instruktora pokud vas nekdo bude oslonovat tak se hlavne nedivejte do tech svetel , ale divejte se do prave strany k sve krajnici a pred sebe a pak mate velkou sanci ze se nestretnete protoze nic neuvidite. Zatim tak vzdy jezdim a  hlavne v desti dost ucine. S temi paky co to neumi ani sestelovat at maji jekoliv zarovky bohuzel nikdo nic neudela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenže mě to přímo nutí (láká) :D se do toho podívat .. :( Vždy se podívám na to auto co proti mě jede už nějak reflexně .. a pak mám vypálené oči :) Nejlepší je když někdo jede zamnou a je jasně vidět jak levé světlo svítí úplně nahoru a pravé dolů.. nechápu jak tak můžou jezdit.

 

Nedávno při cestě ze zlína jsem potkal jednoho experta který první jel jako šílený a předjížděl jako by tam dvojitá plná an nebyla a poté se v zatáčce málem bokem střetl s autem. Aby toho nebylo málo jak jsem na něj zablikal dálkovýma tak mě vybrzdil a jak jsem ho předjel když už se zase táhl jak smrad tak se mě začal lepit na prdel a ještě k tomu všemu mu svítilo jen pravé světlo, v levém nesvítila ani parkovačka a tak byl každou chvíli uprostřed silnice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som rozmyšlal že ked mi skapú tie čo tam sú od výroby tak si kúpim Osram Silverstar 2.0. Vydržia viac ako NBU a v svietivosti nieje až taký veľký rozdiel podľa mňa.

 

A hlavne preto že nemám denné svietenie a svietim nonstop s hlavnými svetlami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo teď mě napadlo... před půl rokem jsem z tohoto inzerátu objednával žárovky. Domluva perfektní, levné poštovné, samotné žárovky jsou opravdu originál (nebo hodně dobrý padělek :D ) a dobře zabalené. Objednával jsem jich asi 8 a všechny bez problému. Takže jenom moje zkušenost, kdyby někdo potřeboval levně origo žárovky. Pro mě jako provozovatele všeho na H7 to není špatný kauf. (Bohužel však nelze nepochybovat o tom, že prodejce získal ty žárovky pokoutným způsobem.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...