Přejít na obsah

funkce SMARTGATE


Doporučené příspěvky

smartgate mi nabízí aktualizaci - zkoušel to již někdo? zatím jsem zkusil dát edy update, ale nepovedlo se to, jen to psalo zprávu, že se provádí update smartgate a může to trvat několik minut, čekal jsem déle cca 20 min a nic...tak jsem dal zrušit.. neví někdo jak na to a nemá někdo tušení co je tam nového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jiz upgradoval nekolikrat jak pres aplikaci Skoda Service tak naprimo pres webove rozhrani. Je nutne mit po celou dobu upgradu zapnute zapalovani, ale ne nastartovano.

Vetsinou upgrade trva 10-20min. Podle pripojeni k internetu. Ja to vzdy upgradoval pres iPhone s LTE a zatim ze 3 pokusu mi dvakrat upgrade probehl v poradku, jednou jsem to vypnul.

V upgrade by mel byt myslim WIFI Direct podpora a zmena nazvu wifi na SmartgateDirect-123456 nebo tak nejak

Editováno: , autor: bozskydave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas telefon s Androidem a aplikace komunikujici se Smartgate budou take updatovany pro podporu Wifi Direct pujde ti nove i v telefonu internet kdyz budes pripojeny ke Smartgate v aute. Pokud mas iOS nic se pro tebe nemeni. Jen nazev WIFI ktery musis nove vyhledat.

Upgrade take dovoluje byt pripojen ke dvou aplikacim zaroven nebo dvou telefonu k jedne aplikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem zkousel aplikaci Motorsound pro iOS a docela vtipne. Podle toho jak pridavate nebo jedete rychle zni z repraku zvuk rally auta. Jediny problem je s hlasitosti zvuku, z repraku telefonu neni pres zvuk motoru samotneho auta nic slyset. Proto je nutne napojit appku pres AUX nebo BT k radiu a pouzivat repraky auta. Potom uz to ma jine grady :-)

Vezl jsem kolegu v Rapidu se spustenou aplikaci na pozadi a totalne nechapal, myslel ze ma auto diru ve vyfuku :D

Editováno: , autor: bozskydave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě doporučuji navštívit Servis.

Práce je to cca do hodiny u zrucneho servisaka, v Oktávce je instalace těžší ještě díky kolennímu airbagu. Smartgatu mám v Rapidu i v Oktávce dodělávané.

Teprve až moje osobní Oktávka bude mít instalaci přímo z továrny.

Editováno: , autor: bozskydave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jste si někdo už dodělat smartgate v servisu? Zajímala by mě cena za montáž. Když jsem se ptal v servisu, tak mi řekli, že se do OIII nic takového neprodává. Jaké bylo jejich překvapení, když jsem jim to ukázal v e-shopu škodovky. Prý se na to musejí informovat. Jsem zvědavý, jakou si řeknou cenu za montáž a tak zjišťuji, jaká je asi běžná cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Součástí balení montážní sady je i podrobný návod, jak Smartgate zapojit a namontovat. Šikovný automechanik nemá problém namontovat a zapojit. Mě to montoval ve škodovce mechanik, který to taky nikdy nedělal. V balení jsou i pěnovky na kabely, stahovací pásky atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...