Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Ta kombinace jde nakonfigurovat, jen při volbě dynamic paketu s bílou lištou musíš přidat bílou lištu a pak volant, který odpovídá multimedia plus paketu, tj. má ovládání pro telefon (buď mufu pro telofon a radio, nebo sportovní mufu pro telefon a radio) a pak přidat multimedia plus paket..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolero vypadá lépe. Já ho bral hlavně kvůli tomu, že dokáže připojit přes BT dva telefony najednou. Jinak je Bolero dvoutunerové, může mít lepší příjem, kde si swing neškrtne. Smartlink je jen bonus, k užitku je carplay a android auto, mirror link smad funguje jen s jedním telefonem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,stále váhám nad barvou k fabii combi...Bude na 16",černé hagusy,jestli bílá nebo capucino metla,fakt nevím,která bude vypadat ok...??Poradte.Budu tam dávat folie dozadu na skla,ne sunset,ten je dost slabý.Kdyby bílá,tak tam možná hodím i sedačky jiné.

Tak já jsem pořídil tuhle

 

https://www.dropbox.com/sc/qg7zkcgunvamifg/AACp47A2WP9HVD3YS7cF6lJ0a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sunset slabej ???

 

co se týče barvy, tak nejlépe vypadá v bílé no...

 

sunset by mohl být tmavší, jako to má třeba Golf GTI/GTD/R za příplatek - má možnost i 90%

 

každé  malé dítě ví, že FIII nejlépe vypadá ve stříbrné  :kol-27:

 

Bolero vypadá lépe. Já ho bral hlavně kvůli tomu, že dokáže připojit přes BT dva telefony najednou. Jinak je Bolero dvoutunerové, může mít lepší příjem, kde si swing neškrtne. Smartlink je jen bonus, k užitku je carplay a android auto, mirror link smad funguje jen s jedním telefonem.

 

že vypadá lépe, to je hodně diskutabilní - mě se naprosto nelíbí jak je celé z lesklého plastu. Swing má design vyřešený lépe - matný plast navazuje na matná tlačítka.

 

On už Swing není dvoutunerový? V FII byl a měl i dvě antény.

 

Swing by měl být dvoutunerový pokud máš panoramu.

 

I kdyby bolero jen svitilo vypadá prostě líp. Myslím, že časem bude všechno fungovat jak má a člověk bude mit z něho radost.

 

Co přesně přináší Bolero navíc proti Swingu? Nic moc, pokud jsi uživatel WP - vlastně jen podporu FLACu, kapacitní displej (vzhledem k citlivosti rezistivního u Swingu je to naprosto zbytečné) s lepší rozlišením a ty dva tunery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každé malé dítě ví, že FIII nejlépe vypadá ve stříbrné :kol-27:

 

Fakt ? tak to se podívej na stránky Škody a podle toho v jaké barvě je tam auto prezentováno, tak poznáš, které tomu sedí nejlépe :)

Ta barva do reklam, na PR fotky, WEB apod. není vybraná jen tak :)

 

Jinak s rádiem máš pravdu, já také nevidím jediný důvod proč připlácet skoro 5 tis za Bolero ( pokud odečtu surround )

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když o ten čudl při tankování opřeš hrdlo hubice, tak do nádrže dostaneš cca 15 litrů navíc. Tak jsem to dělal u své předchozí naftové fábie a zvýšil si dojezd a dobře se tak počítala spotřeba. U benzínu je prý někde u vrchu hrdla uhlíkový filtr, takže aspoň nějakých 5 až 10 litrů navíc se hodit bude vždycky -_-

post-691-0-71221300-1438422839_thumb.jpg

post-691-0-08187300-1438422858_thumb.jpg

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, znam par lidi, co s tim melo problemy.

Benzin pak po nahodnem splouchnuti zalil nadobku s uhlim a jinak nez vymenou to poresit neslo.

Cena za tu srandu se tehdy pohybovala kolem 2500,- Kc.

Kde je ale nadobka umistena u FIII (cili zda hrozi podobny problem) nevim a momentalne nemuzu overit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...