Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím,

navazuji na poslední příspěvek před cca dvěma roky. Rozhodl jsem se nainstalovat panel s auxem.

Vše jsem zapojil dle návodu ze sady, s tím že usb funguje, aux nejspíše ne.

V návodu se dále píše, že se má podržet tlačítko Setup a následně by se mělo dokonfigurovat.

Bohužel to se mi nepodařilo. 

Chápu to spravně, že je třeba jej dokódovat? Nelze nějak dohrát?


Děkuji.

Editováno: , autor: Skoda_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 9. 8. 2020 na 11:15, Tragedie_v_JZD napsal:

Zdravím,

 

Ve fabii máme 6V0 035 871H , ale bez smartlinku (pri pokusu o spusteni smartlinku to odkazuje na prodejce).

 

Chtel bych tam pritelkyni nacpat car play - je mozne u tohoto swingu v servisu aktivovat smarlink s carplay (za prislusny obulus... vim to to u nekterych aut a radii slo .. ale nevim, jestli v tom to pripade).

 

Diky

 

Zdravím, 

Je to v podstatě přesně 4 roky, co jsem drahý polovičce do auta koupil tuhle legraci. 4 roky to fungovalo perfektně (bylo to koupené a aktivované normálně přes škodovku v servisu). Ale teď to přestalo zrazu fungovat, auto se tváří jako že carplay vůbec nemá.

 

Ty 4 roky nemusí (ale můžou) bejt náhoda - když se to aktivovalo, není (nebylo) tam omezení na 4 roky? Jakože kvůli licenci apod? 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.Nakolko som sa stal novym majitelom Skoda Fabia 3 FL tak riesim jednu vec a to ako spojazdnit apple carplay , radio mam Swing plus ale ponuka mi to len android auto a Miror link ale apple carplay nie co sa s tym da robit?

PS: chcel som skusit zresetovat smartlink ale neponuka mi to v nastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok pojdem skusit restart a ked nepomoze ta popripade pofotim .

update: tak ze skusil som ho restartovat a bez zmeny stale to ponuka len tie 2 moznosti android auto a mirror link.

Editováno: , autor: Topic2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...