Přejít na obsah

DSG couvá při N


santa003

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

měl bych dotaz, při zařazeném neutrálu a přidání plynu mi začne auto coufat, čím by to mohlo být?

Je tam něco na odchodu, nebo mě můj "kamarád" mechoš oje*al a nevyměnil mi olej?

 

Děkuji za info

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu a proveden přesun.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k ničemu

 

 

 

:-D tož na světlách si vedle mě stoupla fábia, tak jsem to chtěl proturovat aby mi to udělalo dobře na mozek a jel jsem dozadu, no ostuda jako prase xD

kecám na světlách neřadím N. čekal jsem na svoju dal jsem N a když jsem cosi dělal drbl jsem do plynu a auto se ne moc ale přece trošku rozjelo dozadu, tak jsem to zkusil ještě jednou a zase jelo.xD

(nic proti fabkám, měl jsem ji taky a parádní auto)

Editováno: , autor: santa003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě by se nemělo auto vysloveně rozjet po přidání plynu ani dopředu ani dozadu. Aby si vyloučil sjíždění pro nerovnost silnice, zkus to i někde jinde např. před obchoďákem nebo na pumpě (tam bývají +- silnice rovné).

 

Příště tůruj radši na "P" to ti auto neujede.
Jinak si teď nejsem jistý, ale nejde při stání vytočit motor jen omezeně? (-+ do 3000 ot).

.... a jestli máš tedy diesel, tak ten bych radši netůroval vůbec (ostuda)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D tož na světlách si vedle mě stoupla fábia, tak jsem to chtěl proturovat aby mi to udělalo dobře na mozek a jel jsem dozadu, no ostuda jako prase xD

kecám na světlách neřadím N. čekal jsem na svoju dal jsem N a když jsem cosi dělal drbl jsem do plynu a auto se ne moc ale přece trošku rozjelo dozadu, tak jsem to zkusil ještě jednou a zase jelo.xD

(nic proti fabkám, měl jsem ji taky a parádní auto)

 

 

 

 

 

lidi čtěte pořádně, já jsem neturoval, nejsem debil co má imaginární závody v hlavě. jezdím s tím slušně až se mě někteří ptají na co jsem si na takovou jízdu kupoval tak silné auto.

 

 

zkoušel jsem na více rovinách a rozjíždí se to

Editováno: , autor: santa003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já četl pořádně a cituji "tak jsem to chtěl proturovat aby mi to udělalo dobře na mozek"

jak tedy s tím tůrováním?

 

 

"a když jsem cosi dělal drbl jsem do plynu"

jak dlouho vůbec jezdíš?

 

čekal jsem na svoju před barákem, dal jsem N protože jí to dlouho trvalo a nechtělo se mi stát na brzdě, natahoval jsem se pro cosi do kastlíku a nohou jsem drbl do plynu.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal výše. DSG má "obyčejné spojky". Na neutrálu jsou spojky rozepnuté, tudíž nemohou být v záběru. Asi bych navštívil svúj oblíbený servis a nechal zkontrolovat diagnostikou, popř. udělat základní nastavení.

Děkuji za info. Jaký mám vyhledat servis,asi nějaký co se specializuje na automatické převodovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím že si z Kroměříža a do Kojetína to máš co by šutrem dohodil, tak tady je servis na automatické převodovky. Byl tam kolega s jedničkový Supem a neměl jedinou výtku. Vyzkoušej a uvidíš. http://www.kaps.cz/

Opraveno, ale i Kojetín je kůsek :)

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mám na Felicii neutrál v kopci a pustím brzdu auto začne cúvať , uznajú mi prevodovku na kulanciu ? MR1998...

 

už mě nechtexD

 

na blbou otázku blbá odpověď->

 

Možná blbý dotaz, ale k čemu potřebuješ při neutrálu přidávat plyn?

Ale jinak samozřejmě pokud stojíš na rovině a na neutrál vytáčíš motor, auto by mělo stát na místě. Rozhodně by se nemělo rozjet dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...