Přejít na obsah

Funkce OFFROAD


jinov007

Doporučené příspěvky

Ahoj, zdravím všechny "YEŤÁKY".

Pánové kdo z vás má toto tlačítko? Po faceliftu je to u verze Outdoor ve standardu, ale já mám r.2012 :( . Dalo se to doobjednat k novému autu za příplatek. Chtěl jsem si to nechat dodělat, ale po konzultaci ve Škodovce mě v servisu řekli, že to Škodovka oficiálně zakázala dodělat, a soukromě si na to nikdo z nich netroufne. Nemáte s tím někdo zkušenost? Vypisovat  všechny funkce tohoto tlačítka nemá cenu, všichni si to mohou najít....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tlačítko mám, měl jsem ho ve standartu - 4x4 fresh ambition. Použil jsem ho párkrát v životě:

 

1/ když jsem po koupi auta zkoušel automatické sjíždění svahů

2/ používám na polňačkách za sucha i mokra, zmírňuje to reakce na plyn takže auto nehrabe na štěrku apod a nehází to kameny na podvozek, za mokra pomáhá v blátě apod...

 

Asi by se bez něj Y obešel, ale je do docela šikovné tlačítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

normálně by to byla reklama, ale tady si to můžeme dovolit :-)

kontaktoval jsem Vašu a ten mě to vše dodělal, v podstatě skoro na počkání.....

můžu vědět cenu..případně kontakt na toho šikovného pána? Umí to tu i ostatní lidé?

Díky

Editováno: , autor: Ondřej Suchý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...