Přejít na obsah

Čekat-nečekat až zhasnou kontrolky před startem


fábík 2

Doporučené příspěvky

No jedině při dlouhém stání by možná čerpadlo stihlo natáhnout benzín než zhasnou kontrolky.. jiný důvod nevidím :) a třeba se mu stihne kontrolka rožnout že je něco vadné, ještě před startem :) Já každopádně vždy čekám. Jak u benzínu tak u nafty..

 

V servise ti to řeknou aby ti stihly všechny systémy naběhnout.. taky mě to kdysi říkali. Já vždy počkám a nějak jsem si na to zvykl..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerpadlo se přece zapne již při otevření dveří řidiče, ne?

 

 

Mě u F1 se čerpadlo seplo až při otočení klíčku. U F1 combi známého šlo slyšet už při otevření dveří a myslím že  u F2 se mě spíná až po otočení klíču.

 

Ten motor má horší zvuk jak 1.6 TDI :D

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne aj keď počkám tak mi to nevyriešilo dvojtý štart, ale na roomstri z rovnakým motorom 1.4 to pomohlo v tom že motor nestrielal do výfuku, nemal tak nerpavidelný chod ako bez čakania. Možno niečo na tom bude ale neviem. Inak ten motor má horší zvukový prejav ako môj čo má skoro 200tkm alebo čo máme doma ešte jeden zo 170tkm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy čekám až zhasnou kontrolky, ale i tak mám 1-2 do roku start motoru jak je na tom videu (500 ot/min a motor chce utéct z auta, po přidání plynu je po problému). Vloni se 1x konalo i střílení do výfuku (tady nepomohlo ani přidání plynu, pomohlo až nové nastartování), chyby v jednotce žádné.

Editováno: , autor: ales-r
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...