Přejít na obsah

Zástěrky na FII


martin 1_2 HTP

Doporučené příspěvky

Nemam skusenosti, ale podla mnavrtat hej...alebo aspon samorezne srouby. :) Inak solidarita je fajn vec. Podla mna malo ostat vo vyhlaske povynnost mat zadne zasterky. Uz tolko aut mi donicilo predok auta od uleteneho kamienka...nastastie nikdy nie celne sklo...ale karoseria to pozna. A to nevravim ze v dazdi clovek iduci za takym autom absolutne nic nevidi...

PS: A vobec to auto nevyzera so zasterkami zle. mozno moj zigulak s gumenymi plandrackami vyzeral smiesne...ale tie moderne kvazi guma kvazi umela hmota zasterky vyzeraju dobre ked drzia svoj tvar. mne sa to paci na aute. Auto aj sofer v nom vyzera tak...vyspelejsie. ;) Vidim ze je to rozumny sofer ktory mysli aj na inych vodicov. :p

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak solidarita je fajn vec. Podla mna malo ostat vo vyhlaske povynnost mat zadne zasterky. Uz tolko aut mi donicilo predok auta od uleteneho kamienka...nastastie nikdy nie celne sklo...ale karoseria to pozna. A to nevravim ze v dazdi clovek iduci za takym autom absolutne nic nevidi...

když jedu na motorce, v dešti nebo po dešti a přede mnou někdo s autem bez zástěrek, tak ty slova si ani nepřejte slyšet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam skusenosti, ale podla mnavrtat hej...alebo aspon samorezne srouby. :) Inak solidarita je fajn vec. Podla mna malo ostat vo vyhlaske povynnost mat zadne zasterky. Uz tolko aut mi donicilo predok auta od uleteneho kamienka...nastastie nikdy nie celne sklo...ale karoseria to pozna. A to nevravim ze v dazdi clovek iduci za takym autom absolutne nic nevidi...

PS: A vobec to auto nevyzera so zasterkami zle. mozno moj zigulak s gumenymi plandrackami vyzeral smiesne...ale tie moderne kvazi guma kvazi umela hmota zasterky vyzeraju dobre ked drzia svoj tvar. mne sa to paci na aute. Auto aj sofer v nom vyzera tak...vyspelejsie. ;) Vidim ze je to rozumny sofer ktory mysli aj na inych vodicov. :p

S tema kamenama mas sice pravdu, ale nejvic jich stejne zvedaj nakladaky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre ty predni chapu, nechcete aby se tolik spinilo auto, ale ty zadni me nenapada duvod proc je tam dat, snad mozna jen solidarita s tim co jede zamnou, jinak mi to prijde jako hrozny przneni vzhledu auta :(

souhlas, zástěrky na autě jsou hrozný, ale je to každého věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som si kupil zasterky a zistil som ze to na moj combik vobec moc pekne nepasuje tak som ich predal tunajsiemu uzivatelovi.

p.s.: inak bez zasterok je to gut to bol moj zamer aby som zvysil svoju bezpecnost auta. ja viem ze voda dost frka od kolies ale ma to skvely ucinok nikto sa na mna nelepi pri dazdi a dodrzuje bezpecny odstup :p teraz ma zozerte ako vam voda prska na auto a nemozte sa lepit na auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost s montáží? Musí se něco vrtat?

vrtat nemusis nic, predne idu v pohode namontovat, staci vytocil kolesa raz na jednu stranu potom na druhu treba dat pozor aby si zachytil dve male uchytky na hornej casti lapaca na blatnik, zadny lapac ide trochu horsie na jeden srob je trochu malo miesta, ked nemas malu racnu alebo srobovak "za roh" tak musis dat dolu zadne kolo potom to je v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě zástěrky. Bez nich kola čouhají z podběhů jako u traktoru :). Auto se i míň špiní a zezadu vypadá líp. Měl jsem to na FI a mám i na FII. Ty co jenemají bych bil :).

pokud je nedává fabrika,tak nevidim důvod je tam dávat dodatečně.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabrika je tam nedává, protože nemusí a tím na nich ušetří.

Zástěrky poslouží tobe a jsou ohledupné k jiným.

Zbývá jen dodat obr. kde je vidět jak je auto zasraný, když nemá zástěrky. Ta špína je písek... jak pod ním vypadá lak asi netřeba dodávat.

post-18388-1208516416_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som na Room dostal zadné zásterky už z výroby a predné som dokúpil asi za mesiac, keď som videl ako sa to zas.... z bokov auta. Nie sú ani veľmi drahé ( asi 450,- Sk ), ale že by boli nejaké účinné :feve: . Room je jedno z mála áut ktoré má zadný rozchod väčší ako predný, preto tá špina a kamienky dávajú zabrať laku na bokoch a zadných lemoch. Všimli si to asi aj soudruzi z MB, preto lepia za zadné dvere na lemy priehľadnú fóliu. Inak teraz pri prezúvaní po zime som si všimol, že tie plastové kryty kolies ( puklice ) sú obité od spredu odletujúcich kamienkov na tých priečnych ramenách z jednej strany. Preto by som vám zásterky odporučil, dúfam že aspoň trochu pomôžu :feve: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...