Přejít na obsah

2.0 TDI CBBB 125 kW,Nemohol som naštartovať


gego10

Doporučené příspěvky

Tak Roman v tomto prispevku "http://forum.skodahome.cz/topic/123534-akumul%C3%A1tor/page-3" dal Vartu Silver Dynamic 12V 85Ah 800A" ma rozmery:

Výška: 175 mm

Dĺžka: 315 mm

Šírka: 175 mm

 

A ta "EXIDE Premium 90Ah, 12V, EA900" ma rozmery:

Výška: 190 mm

Dĺžka: 315 mm

Šírka: 175 mm

 

Takze by tam mala vojst, kedze pod kapotou ma Superb rezervu dost. Uchytenie je nezavizle od velkosti a podstavec ma take plastove zarazky, ktore urezes pri vacsej baterke...No a co sa tyka koberca, tak ten rozmerovo upravim. :kol-31:

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skôr som myslel na dĺžku, lebo ja mám Vartu 77Ah Silver tá má 278 a je to len tak-tak. Výšku má 190 takže s tým problém mať nebudeš. No ja mám batériu v plastovom kryte. Inak potvrdené, chyba bola v  batérii požičal som si Exide Premium dávam jej zabrať a dobíja sa tak ako má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze baterka je dnu. Ja mam koberec, cize mi tam vojde.

Rezat plastovy box by som sa asi neodvazil. To radsej potom bez. :)

Na spodku boli take vystupky pre mensie baterky, tak som ich odcvakol, aby tam vosla ta dlhsia.

 

Vysledok je ok!

 

Prikladam foto pred a po.

post-87802-0-00391000-1421578662_thumb.j

post-87802-0-99315800-1421578662_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Pod baterkou mas drziak. Kedze povodna baterka je kratsia, tak tie vystupky, ktore su pre kratsiu baterku odcvaknes. Ono je to presne tak robene, aby si v pripade vacsej baterky ich mohol odstranit. Tym padom ti potom baterka presne zapadne do drziaka. No a prichytis ju ako tu predtym...zboku je plech so srobom.

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to prohlídnul. Je tam asi 6 takových trojúhelníkových výstupků, které se musí odřezat nebo ulomit. Zatím jsem to nedělal, ale baterka by měla vlézt. Akorát nevím co s tím ochranným obalem. Ten na 315 mm baterku nevleze určitě. To už jsem zkoušel. Možná prodávají i větší...

Editováno: , autor: trudic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...