Jump to content

"Easy Open" bezdotykové otváranie veka batožinového priestoru

peter.s
 Share

Recommended Posts

Elektrické otváranie kufra + kessy. Octavia je ochudobnená o senzor pod nárazníkom, aby sa dal kufor otvoriť "nakopnutím". 

Skúšal niekto tento systém ?

http://www.pekatronic.de/de/Heckklappensteuerung/Automatische-Kofferraumsteuerung-Keyless-entry-205.html

Prípadne je možné nejaké elegantnejšie riešenie za použitia dielov z VW, keďže tam to ide aj z výroby ?

• 5 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
V ‎23‎.‎11‎.‎2015 na 1:04, Aleš_BX napsal:

super... ještě zda lze do liftu dodělat el. otvírání?, to už se tu také někdo někde ptal

Je škoda, že toto řešení není možné, nechápu stále, proč to automobilka pro combi má, a na liftback stále s.re:(...
Je to věc, kterou bych jako první do auta dodělal. 

Jak O3 je možné instalovat alespoň pružiny, pro auto-otevření kufru, jako jsme to měli u O2 ? Zkoušel někdo ?
Nebo se to již nedoporučuje ? U O2 jsem s tím neměl žádný problém.... Bral bych aspoň toto, když už ne servootevírání.

• 1 year later...
  • 5 months later...

Zdravím, vytáhnu toto starší téma, snažil jsem se poslat ferdovi soukromou zprávu ale napsalo mi to že tento uživatel nemůže přijímat soukroumé zprávy... Chtěl bych se také zeptat na finanční náročnost dodělání této funkce, kessy + el.vrata mám, příp. jestli nevíte i o někom z východu ČR kdo by to zvládl dodělat? Do Strakonic to mám celkem z ruky, to by byl trošku větší výlet :-)