Přejít na obsah

Tuning Roomstera od Milotecu


Martinoslav

Doporučené příspěvky

no kupodivu se mi taky libi ty zadni ramecky(i kdyz me se libi i puvodni cire ohraniceni - vubec mi nepripadne ze by nejak kazilo linie), pak lista nad spz a ta lista co chrani narfaznik taky jeste budiz, ramecky mlhovek pri prihmoureni oka a tim koncim zbytek je prisernej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
Nevim proc, ale mne se proste celkovej styl Milotecu nelibi.

Kdyz si projdu jejich katalog, neni tam na foto ani jedno auto, kde bych rekl, "jooo, to je pekny".

Takze Roomster Milotec =  :feve:  :ble

no jo, jenže mi ukaž jinou firmu, která u nás na Škodovky něco vůbec dělá (autostyl Janko snad ani nejmenuj). Takže ta kritika tady je sice pěkná, ale co teda jinýho. A Milotec jsou v podstatě Němci a jak je vidět, zákazníků maj asi dost. Už tu taky bylo, že sem někdo hodil fotku z nějakýho německýho tuning webu a všichni slintali, jak je to pěkný. Přitom tam byly nalepený věci právě od Milotecu. Tak mi to trochu připadá, že se Milotec kritizuje tak nějak preventivně a přitom spousta členů tohodle klubu jejich doplňky má na autě taky.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ad ofuky: nacpat je tam neni uplne jednoduchy, ale sedej paradne. 2x mi sice motor okna stahnul okno zase dolu, ale t jen nez se usadilo. ted uz je to v pohode, vypada to prima a funguje dobre.

Kupoval jsi ty originál od Škodovky, nebo jiný? Taky jsem je tam chtěl dát, ale bál jsem se těch oken, jestli to nebude blbnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mnoo hlavni je funkce :t

ja jsem zklamanej.

Jak mi prisli ty "hracky" tak, BACHA antena u rumika (rozhodne ta co je vpredu) je trochu jina, nez u fabie atak chromova krytka na antenu z fabie na rumika nejde bůůůů - tak sem to dal sestre.

za 2. LEdiody od spoiler centra jsou ROZPTYLOVE, coz znamena, ze maji v cele vnitrni kuzel a tedy svidi do stran, coz je ve svetlech rumika k nicemu.(ve svetlikach v kufru, schrance i osvetleni interieru taky) - zase sem je dal sestre na FI, tak ma parkovacky v hlavni paabole, tak to sviti hezky.

a protze se ochladilo, tak sme ani nemohl nalepit 3D pismenka, ani chromovou listu na SPZ ani ochrany listy narazniku.

Suma sumarum sem neudelal nic, snad jen to kridlo me potesilo, sem ho ozkousel a zitra si ho dam nalakovat, nakonec sme se rozhodlo pro matnou cernou aby to ladlo s hagusama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak uz jsi primeroval tu strisku? Pasuje tam dobre? Asi ji budes lepit ze? Ja se na to ptal alepi se to PUR lepidlem. Psal jsem jak vyrobci tak i jednomu prodejci a oba mi potvrdili ze to staci prilepit. (Uz jsem slysel i takove nazory ze se to musi prisroubovat)

Jinak tady je foto v barve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...