Přejít na obsah

Tuning Roomstera od Milotecu


Martinoslav

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

To Blacky:

Prosim te muzes mi rict jak ti nastrikali to kridlo? Ja uz ho mam v druhe lakovne a zase kdyz ho nastrikali, tak se na nem udelaly malinkate bublinky. To neni snad mozne. Budou to spravovat, tak jsem zvedavy.

Editováno: , autor: Jered
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.....uz mam vice nez mesic nektere veci od Milotecu......me se to osobne libi. Tak asi jak Rumcajs. Zatim jsem mel vice stesti lol na lidi, kterym se Roomster nelibi. Ja jsem na opacne strane brehu. Mam rad nadcasove tvary. Myslim si, ze tyto tvary Roomstra se zacnou poradne uznavat az tak za dva, tri roky. Navic jsem mozna trosku ovlivnen mym dlouhodobym pusobenim v USA. Pridavam par foto s Milotecem. Pro nektere asi to bude k neprekousnuti. Mozna take proto jsem si koupil Rumcajse a dal par veci od Milotecu. Planuji vice, ale zatim nemaji co bych jeste chtel na auto dat. Foto mozna nebude asi v te nejlepsi kvalite, fotil jsem to mobilem. Dlouho jsem vahal, jestli to mam dat sem do diskuze, ale nakonec to tady mate. A ted me muzete poradne z kritizovat. :p

post-7773-1179857426_thumb.jpg

post-7773-1179857582_thumb.jpg

post-7773-1179859328_thumb.jpg

Editováno: , autor: Misubaro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no., nezlobte se na me, jsem ale od prirody kritik.

ten air packet by se mi libil, ale v chromu. Ten pseudo stribrnej abs, je divnej. Mracitka se na tech svetlech ztracej. Foromen je ma v cervene. to vypada zajimave, ale zblizka je videt, ze to poradne nesedi a pusobi to trochu neprofesionalne. Ty plasty na zrcatka, jsou taky stribrnej ABS. Ja mam verzy style, tak je mam v barve a to je prima. Chapu, ze u verze roomster ta cerna vypada divne.Navic jsou dost veliky a tak na nich ten kryt ( aspon na me) pusobi humpolacky. Ty nabehy dvernich list jsou prima, a ozdobny kliky taky, Z toho obrazku ale nepoznem, jestli jsou chromove ( ty mam ja), nebo jen stribrnej ABS.

Celkove to k te tvoji barve vypada dobre, ale ja sem holt na ten chrom kol5

ty ofuky jsou prima, dej si je i dozadu. A zavidim ty kolecka, tyhle se mi libej asi nejvic, z toho co skodovka, nabizi :palec2:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky! Az vdaka tebe som si vsimol ze na tom aute su i mracitka. :) Fakt zanikaju. Mne sa osobne tento konkretny tunning zda byt az moc prehnany. Uplne by som sa asi uspokojil asi len s tymi ofukmi a nabehmi bocnych list. :) Mne by toto uplne stacilo. Ale ako pises, je to vec vkusu a tym ani nechcem nikoho kritizovat. Ved uz som bol dost kritizovany kolegmi ze si kupujem Roomster...ze vyzera ako dve zrazene auta.. :aggressive:

Kolko ludi, tolko nazorov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no., nezlobte se na me, jsem ale od prirody kritik.

ten air packet by se mi libil, ale v chromu. Ten pseudo stribrnej abs, je divnej. Mracitka se na tech svetlech ztracej. Foromen je ma v cervene. to vypada zajimave, ale zblizka je videt, ze to poradne nesedi a pusobi to trochu neprofesionalne. Ty plasty na zrcatka, jsou taky stribrnej ABS. Ja mam verzy style, tak je mam v barve a to je prima. Chapu, ze u verze roomster ta cerna vypada divne.Navic jsou dost veliky a tak na nich ten kryt ( aspon na me) pusobi humpolacky. Ty nabehy dvernich list jsou prima, a ozdobny kliky taky, Z toho obrazku ale nepoznem, jestli jsou chromove ( ty mam ja), nebo jen stribrnej ABS.

Celkove to k te tvoji barve vypada dobre, ale ja sem holt na ten chrom kol5

ty ofuky jsou prima, dej si je i dozadu. A zavidim ty kolecka, tyhle se mi libej asi nejvic, z toho co skodovka, nabizi :palec2:

...ja se nezlobim za nazor jineho. Z toho jsem uz vyrostl ;) K tem mracitkam. Dlouho jsem vahal, jestli je nastrikam. Mam vsak dosti dobrou fantazii a tak jsem si dovedl docela dobre predstavit, jak budou vypadat nastrikane a nebo v puvodni barve. Nakonec jsem se rozhodl, tak jak jsem se rozhodl a dnes nelituji. Po zhlednuti foto od foromena, jsem usoudil, ze jsem v mem pripade udelal dobre. Me se to nelibi. Omlouvam se foromenovi, nic ve zlem. Kdyby ty mracitka byly jen zvrchu a ne do ovalu tak to bych prestrikal. Ale takto jsem je chtel mit skutecne jen decentne. Ono to ve skutecnosti trosku vypada vice vyrazne, nez na foto. Jinak opakuji, ze nemam nic proti zadnemu z Vas a ani nechci nikoho hanit za vkus. lol Je to kazdeho vec a kdyz se to nekomu libi tak je to v poradku. Neobhajuji ani sam sebe. Jako kazdy tak i ja kazdou chvili udelam neco, co bych znovu udelal jinak. fuck Jinak mam Style a vsechno je stribrny ABS. Chrom se mi moc libi, ale mam s nim trosku zkusenosti a tak jsem se ted rozhodl pro ABS. Jinak pekny den Tobe a vsem navstevnikum diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Misubaro: v pohodě, nemusíš se omlouvat, je to prostě věc názoru každého z nás, já jsem mračítka stříknul do barvy auta,Blacky by je dělal v chromu a tys je nechal tak jak jsou. A je to myslím v pořádku. Jsme přeci každej jinej. ;)-_--_-

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Misubaro: v pohodě, nemusíš se omlouvat, je to prostě věc názoru každého z nás, já jsem mračítka stříknul do barvy auta,Blacky by je dělal v chromu a tys je nechal tak jak jsou. A je to myslím v pořádku. Jsme přeci každej jinej. ;)-_--_-

eee ne mracitka do chromu neee., do chromu bych dal ten air packet, mracitka neeci vubec. rumikovi svetla se mi libej sami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Misubaro: v pohodě, nemusíš se omlouvat, je to prostě věc názoru každého z nás, já jsem mračítka stříknul do barvy auta,Blacky by je dělal v chromu a tys je nechal tak jak jsou. A je to myslím v pořádku. Jsme přeci každej jinej. ;)-_--_-

... :specool::specool: ahoj foromene....konecne jeden poradny chlap, ktery se neurazi a bere zivot, tak jaky je.........preji mnoho stastnych projetych kilometru a hlavne bez nehod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsichni........chtel jsem se zucastnit prvniho srazu. Dokonce jsem se predbezne prihlasil a tak rozvirit diskuzi na tema MILOTEC. Docela jsem se tesil, na reakce ucastniku na to co mam na aute. Ten den dokonce rano jsem uz byl zbalen, jenze co cert nechtel, tak onemocnela dcerka a tak bylo po srazu. Urcite vsak prijedu na druhy sraz a budu potesen se s vami poznat osobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsichni........chtel jsem se zucastnit prvniho srazu. Dokonce jsem se predbezne prihlasil a tak rozvirit diskuzi na tema MILOTEC. Docela jsem se tesil, na reakce ucastniku na to co mam na aute. Ten den dokonce rano jsem uz byl zbalen, jenze co cert nechtel, tak onemocnela dcerka a tak bylo po srazu. Urcite vsak prijedu na druhy sraz a budu potesen se s vami poznat osobne.

Ahoj, díky a tobě taky hodně km bez nehod.

Jinak další srazík se už asi plánuje, pokud mám správné info, tak doufám, že dorazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Misubaro: v pohodě, nemusíš se omlouvat, je to prostě věc názoru každého z nás, já jsem mračítka stříknul do barvy auta,Blacky by je dělal v chromu a tys je nechal tak jak jsou. A je to myslím v pořádku. Jsme přeci každej jinej. ;)-_--_-

eee ne mracitka do chromu neee., do chromu bych dal ten air packet, mracitka neeci vubec. rumikovi svetla se mi libej sami

Aháááááááááá, tak to jsem tě blbě pobral, ale nevadí.

K tomu air paketu. Fak je, že pokud by byl v barvě auta, nemá cenu ho tam dávat, podle mě by se na autě ztratil, Jeho výraznost je právě v odlišné barvě.

A taky si myslím, že na každé barvě by vypadal jinak, někde dobře jinde trochu míň, ale zase je to pouze můj názor a nemusí s tím všichni souhlasit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...