Přejít na obsah

Tuning Roomstera od Milotecu


Martinoslav

Doporučené příspěvky

mnoo hlavni je funkce :t

ja jsem zklamanej.

Jak mi prisli ty "hracky" tak, BACHA antena u rumika (rozhodne ta co je vpredu) je trochu jina, nez u fabie atak chromova krytka na antenu z fabie na rumika nejde bůůůů - tak sem to dal sestre.

za 2. LEdiody od spoiler centra jsou ROZPTYLOVE, coz znamena, ze maji v cele vnitrni kuzel a tedy svidi do stran, coz je ve svetlech rumika k nicemu.(ve svetlikach v kufru, schrance i osvetleni interieru taky) - zase sem je dal sestre na FI, tak ma parkovacky v hlavni paabole, tak to sviti hezky.

a protze se ochladilo, tak sme ani nemohl nalepit 3D pismenka, ani chromovou listu na SPZ ani ochrany listy narazniku.

Suma sumarum sem neudelal nic, snad jen to kridlo me potesilo, sem ho ozkousel a zitra si ho dam nalakovat, nakonec sme se rozhodlo pro matnou cernou aby to ladlo s hagusama.

Ještě k těm lištám na nárazníku.

Včera jsem v prodejně Auto-Technik-Unger na Praze 4, Pod Chodovem 7 (u Baumaxu) zakoupil 5m samolepící lišty, šířka (výška) 46mm, tvar to má jako boční lišty dveří a k tomu ještě 8ks půlkulatých zakončení a to vše za pouhých 1239,-Kč (originál od Milotecu stojí 1990,-).

Teď je docela zima, takže s lepením musím počkat. Až to provedu, pošlu nějaké foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm lištám na nárazníku.

Včera jsem v prodejně Auto-Technik-Unger na Praze 4, Pod Chodovem 7 (u Baumaxu) zakoupil 5m samolepící lišty, šířka (výška) 46mm, tvar to má jako boční lišty dveří a k tomu ještě 8ks půlkulatých zakončení a to vše za pouhých 1239,-Kč (originál od Milotecu stojí 1990,-).

Teď je docela zima, takže s lepením musím počkat. Až to provedu, pošlu nějaké foto.

ok urcite posli, ev, jestli muzes ,tak i jen te samotne listy. a koncovek ty me hodne zajimaj.

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

tak me dnes prisla koncovka vyfuku od milotecu. Chtel sme dat na kazdou stranu jednu, aby to simulovalo dual vejfuk, ale chyba lavky. Nastesti jsem objedna jen jednu. Ona je totiz profilove zaoblena ke strane. Dokonce i ten kryci plast je asymetrickej, takze to asi na druhou stranu nepujde. jeste to zkusim ja by to vypadalo. Takze pokud o tom nekdo premyslite, tak holt jinak. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foromen ma ladenej od LAytingu. je to mocprima, ale tech penez. Ta nahrazk od milotecu vyjde na 1800Kč. Vyrezavat to budu asi lupinkovou pilkou a pak malou frezou. Chci to udelat ted o vikendu, tak pak poslu fotky.

BTW: tohle sem potka u Globusu. Milotec hadr hiihihhiihhih

post-5601-1219855718_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me dnes prisla koncovka vyfuku od milotecu. Chtel sme dat na kazdou stranu jednu, aby to simulovalo dual vejfuk, ale chyba lavky. Nastesti jsem objedna jen jednu. Ona je totiz profilove zaoblena ke strane. Dokonce i ten kryci plast je asymetrickej, takze to asi na druhou stranu nepujde. jeste to zkusim ja by to vypadalo. Takze pokud o tom nekdo premyslite, tak holt jinak. :palec2:

post-7773-1219866571_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak montaz bez problemu. rozmerit, flexou zariznout vyfuk i vyriznout naraznik. Nasadit, utahnout. Lem sem nastrikal sprejem na cerno. Az bude finalni fotka, tak ji dam do milacku.

post-5601-1220205511_thumb.jpgpost-5601-1220205516_thumb.jpgpost-5601-1220205522_thumb.jpgpost-5601-1220205528_thumb.jpg

BTW: udelat ho jako falesnej dual nejde. To, ze je sikmo by slo obejit, ale problem je jinde. Skutecny vyfuk je cca 35 cm od stredu auta, takze dost blizko. Pokud bych chtel davat na druhou stranu, tak narazim na vanu rezervniho kola a muselo by se uriznout oko na tahani ( to by nevadilo, mam tazny), takze pesek a navic by to vypadalo blbe.

As jedina cesta by byla. Udelat koncovku vyfuku nejak jinak a vic ke strane auta, aby se na druhou stranu vesla za to oko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Zdravím chlapi, tak mám objednán Room. , kombinace bílá Candy s černou perleť střechou + polepy dynamic-bicolour. Uvažuju o tom, že si objednám zadní difuzor-viz foto (ještě uvažuju který), zvažuju také lemy blatníků a kryty pod kliky. Sice to není od Milotecu, ale od jiné firmy. Chtěl bych znát vaše názory.

post-49617-0-52293400-1338216862_thumb.j

post-49617-0-43894600-1338216879_thumb.j

post-49617-0-54264300-1338216898_thumb.j

post-49617-0-29949100-1338216926_thumb.j

post-49617-0-27636900-1338216954_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, po zralé úvaze se musím přiklonit k Tvému názoru. Nechám to tak, jak to přijde ze "Škodovky". Jen jsem ještě přiobjednal přední ofuky oken (originál). Jen se přiznám,že mne trošku děsí ,jak to bude vypadat pod klikami dveří jestli to nebude na té bílé moc vidět. Máme v současné době Fabii v modré barvě a pod těmi klikami jsou škrábanečky vidět,zkoušel jsem to opakovaně zaleštit,ale celkem bez efektu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Ofuky jsou dobry. Ty dej i dozadu. Fungujou a vypadaj dobre. Zbytek bych pockal, az to auto sutecne bude stat na dvore. Koncovka vyfuku, kola, ev. folie delaji dost. Pak max., nejaky drobny vychytavky, co vidi jen fanda ( cepicky na ventilky, na srouby RZ, nejaky diody, prahove listy, tazka do kufru, site navic) :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...