Přejít na obsah

Prodej Fabie - kolik za ní?


luckyluck

Doporučené příspěvky

Dobry, rad bych si koupil třeba octavku a nevím, vubec nevím za kolik prodat tuto fabii.

Je to rok 2002,motor 1.9SDI , serviska do 240 000 ted nalitane 261 000, komplet nove brzdy,tlumice,vyfuk,zrcatka,rucni brzda....

menene filtry, olej vsechno servisovano.

Lite kola + plechy zimni i letni gumy atd atd.

Vybava Comfort(alarm, dalkovy central, predni el. okna, 2x airbag, zasuvka v kufru apod.)

sem tam nejake vady laku,ale jinak dobry a super stav.

za kolik tak prodat abych nenaletel?

Díky

post-60339-0-40958700-1303744530_thumb.j

Editováno: , autor: jurdadavid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravím nedávno jsem dostal od rodičů fabii 1.2HTP 12V 47Kw a chtěl bych se zeptat jestli se dá tohle auto ještě vůbec prodat hlavně už to má najeto něco přes 191 000km  no jde mi jen o to že to už není v top stavu po vzhledové stránce  zde je fotka pro představu: http://cdn.cztorrent.net/image/original/z3WZwhrCBqynY5aq a to v reálu bych řekl že vypadá mnohem hůř. Hlavně s tím ještě budu jezdit než našetřím na něco takže se pokusím i některé  ty větší vady opravit ale i tak bych řekl že htpčko už v dnešní době nikdo nechce a bojím se toho aby mi to pak nehnilo na zahradě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby se dala stanovit cena, tak by si měl napsat i co to auto má za výbavu...  Klima? ASR? Je servisovaná v autorizovaném servise a má vedenou servisku?

 

EDIT: byla bouraná? Dveře u spolujezdce a nebo zadní mi tam moc nesedí.. jak barvou tak tou plastovou lištou  ;)

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže auto nebylo v autorizovaném servise od te doby co ho máme my což je tak 4 roky myslím . má to tempomat,ABS,ASR,ESP manuální klimu,vyhřejvání zrcátek přední okna v elektrice dal už myslím že nic :D

 

E: byly měnění pravé zední dveře pač když se zajíždělo do dvora tak sel celej bok o vrata takže přední se nak opravili a zadní rovnou vyměnili pac byly v hodně spatném stavu + je promáčklej zadní blatník ale to na fotce není vidět 

Editováno: , autor: razzzercze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨no on byl problém v tom že ta lišta byla už jednou lepena vypadalo to na naky patex nebo jinou žíravinu a i na nekterých místech byl i lak lechce vybouleny takže je jasny ze to bylo přilepeny čím nemělo byt. hlavně jsem to i nahříval fenem celkem dlouho, už sem to párkrát dělal na jiných autech takže přibližně vím jak na to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Přidám se k tématu prodeje Fabie.

Mám dvě auta a k tomu jsem si ještě pořídil skůtra plus manželka služebák.

Stále nejsem rozhodnutej ale zajímá mě reálná prodejní cena mé starší Fabky.

Popis:

Fabia combi Elegance rv 2005 model 2006 facelift verze N1 barva bílá,přepážka sundaná.

Motor 1.4 16V 55KW benzín

Původ Čr druhý majitel (první byla firma co jsem dělal pak jsem jí odkoupil)

Serviska ANO (po záruce servis sám nebo autorizák)

Najeto 159 000 km skutečné !!!

Výbava: klima,tempomat,vyhřívané ostřikovače,el. okna+zrcátka předek, kůže volant+řadička+ručka,cantrál a alarm origo + construct.

Vystřelováky origo,4 x airbag,elektrony,Pirelli letní 90% + Gooder Zimní komplet plecháče 90%

Tažné sport jacht sundavací které nejde vidět,parkováky a denní led.

Spousta origo doplňků: chrom prahy,loketka,schránky v sedačkách,držák nápoje,Parrot handsfree atd.

Nové tlumiče předek i zadek Sachs,nové silentbloky v ramenou předek (autorizák)

Komplet nové pakny Ate včetně pružinek a samoštelů zadek.

Stav NEhavarované ale pár kosmetických vad se najde avšak ŽÁDNÁ koroze.

Auto má za příplatek paket pro špatné cesty: cca o 25mm zvedlejší a spodek zadeklovaný plus koberec v podběhách.

Určitě jsem tu nenapsal celou výbavu ale jde mi o to jestli za ni ještě dostanu slušnou cenu nebo si jí nechám pro ženu třeba až bude na mateřské popřípadně koupím nové (Rapida).

Díky všem za jakoukoliv reakci.

Effin

Editováno: , autor: Effin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

zdravim mam fabiu uz dlho, 5 rokov nacipovana na 74kw. (55kw)2005 rocnik. zial uz ma najazdenych 280 000km. motor je ok.  len trase pri pridavani, ze treba vymenit zotrvacnik co je 500e+ robota. dalej pri pridavani  klopne vzdy dole, co je vraj poloos do prevodovky, takze tu vymenit co je asi 300e + praca. dalej ze by   poloos a loziska, co su dalsie peniaze.navyse postarte  remene alebo nieco piska chvilu .preto rozmyslam ci sa oplati este investovat  do opravy, alebo to radsej predat a kupit za 2500e Citroën C4 1,6 HDi 2005 200 000km 66kw v lepsom stave.

 

za kolko by sa dala popripade este moja fabka predat ? 1500e ? 

Editováno: , autor: miro_pd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze to je ambiente  1,4tdi 55kw (74kw cip)  2005 ..bolo to  v nadpise,ale admin to presunul.  klima,hmlovky,zamykanie paky. nic extra modra farba taky standart. hlavne ma zaujima, ci je lepsie riesenie kupit toho citroena 1,6hdi za 2500 s 200k km . je sice spotrebov vyssie, a 8kw menej, ale je to stvorvalec ,co by malo byt kludnejsie.i o nieco vetsi kufor ma. inak som bol s fabiou maximalne spokojny, lahke zive auto a spotreba uplne nizka. len sa bojhim dalej do nej investovat do oprav. na druhu stranu som tam vela vymenil. a  i v zime startuje na prvy pokus ako svajciarske hodinky.

Editováno: , autor: Pawouk
Ano, přesnul jsem to a necituj předchozí příspěvek. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...