Přejít na obsah

Prodej Fabie - kolik za ní?


luckyluck

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Právě jsem se stal šťastným majitelem r.v.2005, 1,4 16V 55kW, výbava Sport Line. Najeto 50 tis, červená corida.

Cenovka 195 tis.

Naprostá spokojenost, je to přesně to, co jsem hledal.

Měl jsem Feldu SportLine, tak tohle je takový pokračování, o level zase někde jinde.

Pro info, ve výbavě je: klima, el. okna+zrc., tmavý okna vzadu (SunSet), kožený volant 3 ramenný, sportovní sedadla (hodně dobrá) a Al kola Poli 16" s 205/46. Asi jich je fakt málo, protože jsem prolez dost inzerce a bazarů než jsem natrefil právě na tohle auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se stal šťastným majitelem r.v.2005, 1,4 16V 55kW, výbava Sport Line. Najeto 50 tis, červená corida.

Cenovka 195 tis.

Naprostá spokojenost, je to přesně to, co jsem hledal.

Měl jsem Feldu SportLine, tak tohle je takový pokračování, o level zase někde jinde.

Pro info, ve výbavě je: klima, el. okna+zrc., tmavý okna vzadu (SunSet), kožený volant 3 ramenný, sportovní sedadla (hodně dobrá) a Al kola Poli 16" s 205/46. Asi jich je fakt málo, protože jsem prolez dost inzerce a bazarů než jsem natrefil právě na tohle auto.

řekl bych, že jsem na ni v neděli koukal na www.vyzkouseno.cz, byla u ni poznámka REZERVACE. Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je ona... na vyzkoušeno už není, v tipcarsu ještě je, s rezervací. Ale fyzicky už ji mám na dvoře, dnes právě týden. A už proběhl první tuning, má polepy na sloupcích (carbon) a vyměnil jsem hlavici řadící páky za sérivou z "chrom paketu". Až se mi ji podaří nafotit, přidám ji do sekce Vaše Fabia.

Dnes jsem jí taky pořídil zimní bačkůrky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

zdravím,prosím o reakce kolik můžu chtít za tuto fabii.

Fabia Sedan 1,4 74kw 16V rv-2001_2002.najeto cca 138000km výbava elegance:abs+asr+ebd,výhřívané sedačky,vyhřívané venkovní zrcátka,tempomat,mlhovky,palubní pc,okna vše v elekrice,4x airbag,stabilizační prvky,kontrolky na vše i na prasklou žárovku,klimatizace,centrál,esp,el.ovládání zrcátek,dálkový centrál.,metalíza a ještě další věci nemůžu si na vše spomenout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píšou kluci...130 horní hranice...za to už jde ve stejnym roce se stejnou výbavou koupit naftu a po ní víc lidí sáhne ;) Do bazaru ani nápad, sedřou tě z kůže a ještě ti vysvětlí jakej vrak jsi jim to prodal, jak se budou muset snažit, aby se toho vůbec zbavili lol Držim palce při prodeji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím,

vzhledem k tomu,že budeme kupovat nový vůz budeme prodávat naší "Fabču".Vůbec ale nevím,kolik za ní můžeme chtít ,resp. dostat.Jedná se o Fabii 1,4 MPi 44 kW, r.v. 2000-HB.Jsme 1. majitelé, v současné době najeto 107 000 Km.

Výbava: odnímatelné TZ,mlhovky, centrál+DO,střešní okno,výšk. stavitelné sedadlo řidiče,zamykání zpátečky,otevírání kufru a víčka nádrže od řidiče,vyhřívané zadní okno,přední+zadní nárazník v barvě vozu.

Také jsme uvažovali o tom,že ji dáme na proti účet,ale zatím nemáme zjištěno jaký by byl odpočet.(co je lepší?)

Díky za případné vyjádření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...