Přejít na obsah

Dažďový senzor


Looky8

Doporučené příspěvky

Držím palce ať to dopadne. Já jsem důkaz že ten problém má řešení... Spíš bych řekl, že v tvém servisu jsou buď ignoranti anebo ŠA později komunikuje problém. Po tom, co jsi jim ukázal ta videa to vidím spíš na tu první variantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že ještě při přebírání jsi na to na zkoušku demonstrativne plivnul... ;)))))

Tak teď ještě Trautenberk. Myslím, že bude úspěšný, jen mám obavu (když jsem to tady četl) , aby to bylo už v tomto kole.

Editováno: , autor: k0j0t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes telefonát.. Smykem jsem dorazil s hnědým kumbálem (pro změnu, více u mě ve vlákně) do kanclu technika ŠA.. Třikrát hurá, dnes objednal senzor, pod úplně jiným číslem.. Teď tam byl/je (ten vadnej) nějakej s označením 6G0, výměnou půjde nějaký 6J0.. Jsem zvědav, kdy se dočkám..

Za pískotu gum a hlasitým "oujéé" z okýnka u auta jsem odjel domů s hnědým, čenoch tam ještě zůstal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je krásně vidět, jak jednotlivé servisy fungují. Já jsem byl vždy maximálně spokojen s Auto Zítka u Ml. Boleslavi a teď mě opět přesvědčili, jak jsou dobrý. V pondělí jsem si pobrečel, v úterý volali, že Škoda výměnu schválila a že ve středu objednají. Dnes pán volal, že se můžu kdykoliv odpoledne stavit a že to udělají na počkání. Přímo v protokolu ze servisu mám napsáno, že proběhla výměna za čidlo od Trw. Taky padlo něco ve stylu, že snad Valeo skončí dělat pro Škodovku.

Na servis v Kosmonosech u MB bych čekal tak 14 dní jen na to, abych se tam mohl ukázat s autem, že má závadu a to je servis přímo Škodovky

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes telefonát.. Smykem jsem dorazil s hnědým kumbálem (pro změnu, více u mě ve vlákně) do kanclu technika ŠA.. Třikrát hurá, dnes objednal senzor, pod úplně jiným číslem.. Teď tam byl/je (ten vadnej) nějakej s označením 6G0, výměnou půjde nějaký 6J0.. Jsem zvědav, kdy se dočkám..

Za pískotu gum a hlasitým "oujéé" z okýnka u auta jsem odjel domů s hnědým, čenoch tam ještě zůstal.

Tak super... Kdyby ti matláci kontaktovali ŠA poté, co jsi tam byl s tim videem rozdílu a informací, že mě to SA vymenila za jiný, mohl jsi si ušetřit spoustu starosti. Za tohle bych technikou minimálně šlápl nahodou na palec u nohy... :)

A souhlasil s obrovskou rozdílnosti přístupu v servisech. Je to škoda pro Škodu... Měli by si dělat častěji kontroly a kontaktovat zákazníky ne jen z důvodu spokojenosti s prodejem, ale i minimálně záručním servisem. Asi by se dost divili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu se mi ani nechce věřit... Skoro si myslím, že by nebylo od věci zde založit vlákno, kam by se dávali prodejci kde lidé měli špatné zkušenosti. Obloukem se takovým vyhnout.

 

Opravdu zábavné, ŠA doručuje na autosalony díly do druhého dne.

 

Držím palce. Od té doby, co mám dešťák vyměněný, je to jedna z nejlepších "fičurin" na autě. Dost si teď ten déšť a mrholení užívám, jak to krásně šlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...