Přejít na obsah

Dažďový senzor


Looky8

Doporučené příspěvky

Můj senzor..

post-64260-0-45612000-1457165487_thumb.j

 

A video jak to prý funguje správně..

 

Ten senzor evidentně vynechá cyklovač na stírání, buď setře jednou a nebo x-krát i přesto, že sklo je evidentně suchý..
A to dneska reaguje dobře a relativně rychle pozná že je mokrý sklo, to je ovšem vyjímka..

 

(kdyby byla blbá kvalita, tak soráč natáčeno digestoří)

Editováno: , autor: Trautenberk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to netuším, dle technika prý jde o lom světla a polarizaci, a takto jsem test prováděl i s ním, dle jeho slov, standartní chování senzoru, takto se má přesně chovat..

Udělá někdo, kdo má senzor v pořádku, stejný test jako já? Ideálně rozprašovač a vždy jen jednou rozprášit? Co udělá senzor na jiném autě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí mu videa ukážu, je ze mě už dosti nervozní, ale jelikžo jsem si za to zaplatil tak požaduji funkčnost a ne reakci, že je to ok a že pokud se mi to nelíbí, tak ať si to vypnu..

 

Ono se to blbě pře s někým, kdo je lenoch a na všechno mu stačí odpověď, je to normální/je to škodovka co čekáte/ a tak to vypněte... ale jsem rozhodnutý i to auto vrátit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

300 000 člověk neplatí za věc, na které se mu něco nelíbí... Technika bych nahrál a poslal na ŠA, kdyby opět reagoval tím, že čidlo je v pořádku. Někteří si vážně neváží toho, že mají práci, já třeba změnil autosalon, kde jsem auto koupil a kde byli při prodeji doslova zlatí, tak při servisu jsem se setkal s naprostým amatérismem a leností, šel jsem jinde, tam naprosto bez problémů, ochotní, nápomocní, prostě spokojenost.

Mě osobně mrzelo, že jsem čidlo k autu neměl, ale po těchto problémech jsem byl i rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí mu videa ukážu, je ze mě už dosti nervozní, ale jelikžo jsem si za to zaplatil tak požaduji funkčnost a ne reakci, že je to ok a že pokud se mi to nelíbí, tak ať si to vypnu..

Ono se to blbě pře s někým, kdo je lenoch a na všechno mu stačí odpověď, je to normální/je to škodovka co čekáte/ a tak to vypněte... ale jsem rozhodnutý i to auto vrátit..

Řešil bych přímo přes Škodu. Zpravidla se snaží jinak, když vycítí inspekci. Ten senzor evudentně nefunguje. U mě se taky závada na nádrži tempomatu svého času neprojevovala.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem vyfotil svuj, jestli z toho bude neco poznat. Dneska zas ohozeni od mijejiciho auta - 1x setreni - gut!

Edit: tak z mobilu sem tu fotku asi nenahraju, nechce ji to uploadnout. Tak az zitra vecer. Letmym pohledem ale TRW...

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dešťovej senzor i automatický zapínání světel jsem hned vypnul, mám to v autě jenom protože to bylo součástí paketů. Zapnu si všechno sám když to potřebuju, a ne když si vzpomene nějakej senzor.

Editováno: , autor: dodge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...