Přejít na obsah

dotaz ohledně vnitřních plastů


tomson1

Doporučené příspěvky

Mám čierny interiér a zatiaľ nič podobné nepozorujem. Aké staré je tvoje auto a koľko má najazdených km?

Inak zatiaľ mi napadajú len 2 vysvetlenia. Buď je to nejaký prach, čo sa práve tam usádza (nejaká statická elektrina môže pôsobiť v mieste úchytu inak) alebo je ten plast namáhaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je plast jako od vietnamců a i ty by se za něj styděli. No já si myslím, že je tam jasně vidět ten bod spoje - žádné namáhání, žádný prach. Prostě svařené jako na domací lince. Simply clever - tak nějak to píšou. Smůla je, že čím ty plasty budou starší tím to bude zřetelnější.... Ještě, že to mám v černém jinak bych se asi už opravdu ... kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zjistil jsem zajímavou věc od dvou kolegů, kteří mají také OII: mají ujeto cca 30000 km a mají stejný zvyk jako já, a sice že si při jízdě pokládají levou ruku na plast na hraně levých dveří u okna a oba tam mají od loktu vymáčnutou prohlubeň! Trochu mě to zaráží, že by byla tak měkká výplň pod tím plastem? Hodlají to reklamovat v rámci záruky, jsem zvědav jestli to není nějaká typická bolest OII, nebo jestli náhodou nemají auto ze stejné série. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem zajímavou věc od dvou kolegů, kteří mají také OII: mají ujeto cca 30000 km a mají stejný zvyk jako já, a sice že si při jízdě pokládají levou ruku na plast na hraně levých dveří u okna a oba tam mají od loktu vymáčnutou prohlubeň! Trochu mě to zaráží, že by byla tak měkká výplň pod tím plastem? Hodlají to reklamovat v rámci záruky, jsem zvědav jestli to není nějaká typická bolest OII, nebo jestli náhodou nemají auto ze stejné série. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Už som to mal možnosť vidieť - normálne sa na tom tapacíre vytvorí také mäkké miesto, tá horná vrstva sa oddelí od spodnej a vytvorí sa taká kvázi bublina. Vyriešilo sa to na kulanciu, auto bolo už po záruke - bola to jedna z prvých O2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brumla: Nejspíš to bude jedna z dalších závad která se ukáže až časem. Škoda že jsem to nenafotil, u kamaráda se to stalo po 30 000 km, najednou se na tom plastu začaly dělat bubliny, nakonec z toho byla 1 cm bublina a ta praskla.. Opravdu na to nebyl pekný pohled, naštěstí v servise nedělali žádbé problémy a už je to vyměněné! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne je ten matroš na dotyk velmi prijemny co je na palubke v o2 ale budte radi ze nemate korejske auto

korejcania maju ine normy na plast a tie ich sa uuuplne deformuju a krutia - napr. kia sephia co ma palubovku tak v zime sa stlaca - schovava pod sklo a v lete je zasa nafucana asi 20% nad celknym sklom je to sila vidiet to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...