Přejít na obsah

zarosene / zamlzene predni svetla


vavrorr

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No ja to chci resit jelikoz dvojkovej superb co jsem mel 5 let tak nikdy ani ň zamlzeni zadny za jakehokoli pocasi proste nic ... Dnes opet prijedu po cca 30 km domu a ceky denni sviceni v mlze az k rohum vnitrnich stran svetlometu...  Vzdy se to obejevi kdyz je chladno a svitim hlavnima svetlama... No pocital jsem s tim ze kdyz to necham vyvrtat a dat tam ten labirint tak bude po problemu...  Reknu to asi takhle ja se za ty zamlzeny svetla proste stydim. A uzira me to nechci to. Cetl jsem ze nepomuze ani vymena za nove ze to zacne opet mlzit stejne.

Editováno: , autor: JSvoboda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 23. 10. 2022 na 21:39, JSvoboda napsal:

No ja to chci resit jelikoz dvojkovej superb co jsem mel 5 let tak nikdy ani ň zamlzeni zadny za jakehokoli pocasi proste nic ... Dnes opet prijedu po cca 30 km domu a ceky denni sviceni v mlze az k rohum vnitrnich stran svetlometu...  Vzdy se to obejevi kdyz je chladno a svitim hlavnima svetlama... No pocital jsem s tim ze kdyz to necham vyvrtat a dat tam ten labirint tak bude po problemu...  Reknu to asi takhle ja se za ty zamlzeny svetla proste stydim. A uzira me to nechci to. Cetl jsem ze nepomuze ani vymena za nove ze to zacne opet mlzit stejne.

Jsem jeden z těch, kterým světla vyměnili a mlží se taky. Nezbylo, než to brát jako fakt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to cca 5cm daleko od patice smerem k vnitrnim stranam svetlometu, a svitim schvalne ted porad a tam nani ani naznak ze by se neco peklo sacky uplne cisty a suchy. Kontroluji pokazde kdyz prijedu od nekud. Nejdelsi sviceni asi 2 hodky cca.  Pred tim sem tam mel malinke sacky a ty zrejme nastacili na ten prostor svetlometu a zamlzovalo se to i tak ale ted jak sem dalnty velke tak asi uz pracuji spravne a saji vlhkost dobre.

Editováno: , autor: JSvoboda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale tak to tezko :)  Ale kdyz se ohnes ke svym svetlum a vlevo otevres krytku a doprava nacpes sacek vedle vybojky a posnazis se ho lehce postrcit co nejdal tak aby sel zase vytahnout tak uvidis sam. Na pravem svetle strkas sacky zase na levou stranu od patice vybojky. Jeste je moznost nacpat jeste dalsi sacek na druhou stranu od patic nez sem dal ted. Uvidime jak se to bude chovat. Ale v desti sem jel pred 4 dny jak prselo celkem a nic ani naznak mlzeni pri sviceni xenonama. - Pri dennim sviceni se mi nikdy nemlzili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, JSvoboda napsal:

Hale tak to tezko :)  Ale kdyz se ohnes ke svym svetlum a vlevo otevres krytku a doprava nacpes sacek vedle vybojky a posnazis se ho lehce postrcit co nejdal tak aby sel zase vytahnout tak uvidis sam. Na pravem svetle strkas sacky zase na levou stranu od patice vybojky. Jeste je moznost nacpat jeste dalsi sacek na druhou stranu od patic nez sem dal ted. Uvidime jak se to bude chovat. Ale v desti sem jel pred 4 dny jak prselo celkem a nic ani naznak mlzeni pri sviceni xenonama. - Pri dennim sviceni se mi nikdy nemlzili.

Ja som chcel len vidieť že kde to máš vložené, pretože si to neviem predstaviť a že či to je vitieť ten sáčik tam ….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JSvoboda napsal:

Neni videt poradne na patici a sacek je mezi "parabolou" a zadni stenou svetlometu v mezere a cca par cm od patice. Lze nahmatat prstekmi a vytahnout a zase dat novy kdyby neco. Ale videt to neni.

Kaďial si dával ten sáčik ?? Treba vytahovať svetlo ?? 

7C2F9E51-52FC-4749-AC2B-72602A310372.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...