Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Zdravim ve spolek. Cetl sem v chytre knizce, ze nexus Prehrava CR- R a dvd- RW. CD- R mi jedou v pohode kdyz na nem mam wav format. Precte nexus mp3 format? A s jakym typem CD? Nejjednodusi by pro me bylo dat tam vystup aux, ale kdyz sem byl u borca ktery mi to mel udelat, tak rikal ze potrebuju nejaky prevadec ktery stoji asi 3 tis. To neni moc ale jesle dlouho budu v zahranici, takze to zast tak rychle nebude a nechce se mi palit porad nove a nove cd. Mel sem taky problem s aldenim radii, normalne se ukazovali tak 3, ten elektrikar rikal ze byla spatne zapojena antena, tak to pripojil a najednou 30 radii kdekoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prehrava ti ten menic i ve formatu MP3? Neni vic verzi Nexusu? Nevim jestli je to pravda, ale nekdo mi rikal ze ta novejsi zere navi cd jen ve z DVD, ale asi to bude kec.

mp3 jsem nezkoušel, užmě to několikrát napadlo, ale ještě jsem se k tomu nedostal, DVD ta mechanika v měniči určitě nežere, to jsem tam jednou dal omylem a mechanika přímo v navi taky mylsím ne, DVD jsou až u TRINAXu, je to jedna z jeho novinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prehrava ti ten menic i ve formatu MP3? Neni vic verzi Nexusu? Nevim jestli je to pravda, ale nekdo mi rikal ze ta novejsi zere navi cd jen ve z DVD, ale asi to bude kec.

Jestli ti to bere mapy pouze z DVD tak to není Škodovácká ,ale VW . Vypadá stejně pouze má stříbrný tlačítka . Ale stejně neumí přahrávat DVD filmy pouze umí načíst mapu z DVD . DVD umí přehrávat pouze ta nová od VW a ta co bude Škodovka nabízet od 45 . týdnu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadne prekvapeni se nekona. Kdyz sem se na to ptal tak mi nabidli jen pripojku na I-POD. Kvuli tomu si I-poda kupovat nebudu. Diky za pomoc.

Zdravím je to práce tak na 20 minut . Připojení je jenom pomocí konektorů , takže nevidím v montáži žádný problém .

Pokud jsi z Prahy nebo okolí můžu pomoci .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je slozita vymena radia Stream za navigaci Nexus? Co je k tomu krome te navigace potreba?

Dekuji

Vyndáš pouze čtyři šrouby, odpojíš hlavní konektor od radia a anténu FM . Připojíš GPS ,FM anténu a hlavní konektor k navigaci . Zašroubuješ čtyři šrouby nacvakneš nový rámeček okolo navigace , nacvakáš kod a je hotovo.

Potřebný matriál : GPS anténa

rámeček okolo navigace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zadne prekvapeni se nekona. Kdyz sem se na to ptal tak mi nabidli jen pripojku na I-POD. Kvuli tomu si I-poda kupovat nebudu. Diky za pomoc.

Na I-Pod myslíš USB nebo mini jack?

Určitě myslí obyčejný AUX vstup .

myslim mini jack. Ve skodovce to tady nabizi za 120 liber. A kvuli tomu se mi nechce nechci kupovat i- pod za dalsich 100 liber. Takze jak se vratim do CR tak kupuju tu hracku za 3500 jak ma kolega v tom Scoutu a nejaky sikovny klucina mi to namontuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadne prekvapeni se nekona. Kdyz sem se na to ptal tak mi nabidli jen pripojku na I-POD. Kvuli tomu si I-poda kupovat nebudu. Diky za pomoc.

Na I-Pod myslíš USB nebo mini jack?

Určitě myslí obyčejný AUX vstup .

myslim mini jack. Ve skodovce to tady nabizi za 120 liber. A kvuli tomu se mi nechce nechci kupovat i- pod za dalsich 100 liber. Takze jak se vratim do CR tak kupuju tu hracku za 3500 jak ma kolega v tom Scoutu a nejaky sikovny klucina mi to namontuje.

Montáž je jednoduchá , nejhorší je asi výběr místa kam chceš tu jednotku umístit . Kdybych to montoval dnesa , určitě bych to udělat úplně jinak . Do toho adaptéru bych zapojil prodlužovací kabel a vyvedl USB někde na palubce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadne prekvapeni se nekona. Kdyz sem se na to ptal tak mi nabidli jen pripojku na I-POD. Kvuli tomu si I-poda kupovat nebudu. Diky za pomoc.

Na I-Pod myslíš USB nebo mini jack?

Určitě myslí obyčejný AUX vstup .

myslim mini jack. Ve skodovce to tady nabizi za 120 liber. A kvuli tomu se mi nechce nechci kupovat i- pod za dalsich 100 liber. Takze jak se vratim do CR tak kupuju tu hracku za 3500 jak ma kolega v tom Scoutu a nejaky sikovny klucina mi to namontuje.

Montáž je jednoduchá , nejhorší je asi výběr místa kam chceš tu jednotku umístit . Kdybych to montoval dnesa , určitě bych to udělat úplně jinak . Do toho adaptéru bych zapojil prodlužovací kabel a vyvedl USB někde na palubce .

Proc zrovna na palubce? Pokud se to ovlada na Nexusu tak je dobre ze je to schovane. Nebudi to pozornost. Dneska vse co mas v aute neobvikleho dost zajima lidi. Jak dlouho trvalo nez ti to dorucili? Jezdim do ceska cca na 2 tydny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes jsem zapojil DVD player přes DVD adaptér a kabel na odblokování obrazu za jízdy. Všechno chodí přesně jak má, navigace naviguje i za jízdy, obraz běží za jízdy jen je problém s BT HF. Když někdo volá, objeví se na MAXI Dotu hovor, ztlumí se zvuk, ale zvoní jen telefon, v reproduktorech nejde nic slyšet. Když telefon vemu, volající mě slyší, ale já jeho ne. Stejně tak přestal jít tón když se automaticky telefon připojí k BT HF.

Potřebuji poradit, jsem denně několik hodin v autě a bez HF jsem KO!!! Pleas help me! :(:(:(:wallbash:kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zapojil DVD player přes DVD adaptér a kabel na odblokování obrazu za jízdy. Všechno chodí přesně jak má, navigace naviguje i za jízdy, obraz běží za jízdy jen je problém s BT HF. Když někdo volá, objeví se na MAXI Dotu hovor, ztlumí se zvuk, ale zvoní jen telefon, v reproduktorech nejde nic slyšet. Když telefon vemu, volající mě slyší, ale já jeho ne. Stejně tak přestal jít tón když se automaticky telefon připojí k BT HF.

Potřebuji poradit, jsem denně několik hodin v autě a bez HF jsem KO!!! Pleas help me! :(:(:(:wallbash:kol100

Zkus odpojit kabel pro DVD ktery odblokuje obraz za jizdy. Pomohlo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus odpojit kabel pro DVD ktery odblokuje obraz za jizdy. Pomohlo ?

no já to budu za chvíli zkoušet, dle mě to určitě pomůže, zkusím zkontrolovat, zda všechny kabely v origo svorkovnici jdou dále i v kabelu na odblok, možná je tam nějaký vynechaný...jen jsem chtěl vědět, jestli se to nemusí nějak ködovat, jestli to s tím teda vůbec souvisí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...