Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

sportmotor cipa nabizi za 9900 a to se mi zda lakave ale podezrele levny . ted jsem se snazil kontaktovat reeshu tak uvidim. na netu jsem hledal a kazdej to dela min za 12000 tak vcem je hacek?

a kolik by to stálo u Reeshi. Já přemýšlím buď o tryskách nebo čipu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2x jsem si byl čipovat auto u Motordesignu. I když to mám skoro přes celou republiku, příště bych tam jel zas. MAximální spokojenost s jednáním, přístupem, ale hlavně výsledkem :D

Jojo na motordesign sem slysel take samou chvalu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tesno a kde je ten motordesing a kolik to kostovalo?

Mníšek pod Brdy.

1. verze software před 3 lety asi 16 nebo 17, nová verze za 9 (protože mám rok 2000, sleva 10%) za věrnost ;) . Jinak si kukni na stránky www.motordesign.cz, tam najdeš víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

takze spotreba oleje i nafty vicemene stejna, kourivost stejna(by me zajimalo co ritchie chipoval, ze mel mensi kourivost nez v serii) a spojka, pokud to nachipujes o nejakych 20 koni, tak vydrzi, jenze to nema smysl a to, ze spojka vydrzi dvojnasobek vykonu(predpokladam seriovyho) je nesmysl. me odesla po 25tis a mel jsem chip z 250Nm na 355Nm, kone nejsou moc podstatny. podle ritchieho teze spojka vydrzi dvojnasobek, tzn 500Nm a me odesla pri 355Nm. hm, co je spatne? zadna spojka nebude dimenzovana na 2x takovej vykon nez motor ma, samozrejme, rezerva je a doslechl jsem se, ze konkretne ta moje ma rezervu na nejakych 300-320Nm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to samozřejmě upravit i na vyšší výkon bez zvýšení kouřivosti, ale je potřeba nasadit trysky s odpovídajícím rozprášením při daném průtoku paliva, výkonnější turbo, IC atd.

Třeba 90PS motor se nechá bez větších problému odladit na nějakých 150-160PS aniž by se nějak výrazně zvýšila kouřivost nebo i spotřeba. A jsem přesvědčen, že i na takový výkon upravené auto by prošlo legálně emisní kontrolou.

Ale samozřejmě ta počáteční investice je malinko někde jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,6/100

Spotreba o cca pul litru dole pri sviznejsim jezdeni, emise v poradku, zatah od 2000-3000 nesrovnatelnej, okamzita reakce na plyn, atd, samy pozitiva. Kvalitni cip je proste zuppa! A pokud nekomu odejde rychle spojka, tak je to bud brutalni uprava, nebo chyba mezi pedalem a sedackou (bych rek vetsinou) lol-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... pokud nekomu odejde rychle spojka, tak je to bud brutalni uprava, nebo chyba mezi pedalem a sedackou (bych rek vetsinou) lol-_-

Taky si myslím. už mám na čipu 43000km a všechno je OK. Ale já nakládám jenom v krizovkách a to si holka zahulí (říkal kamarád co jede párkrát na dovču za mnou). Ale nic moc, že bych měl osazenou prdelku to teda ne.

Ale na mě nehleďte, já jsem "žehlička". Žádná plyn/brzda/plyn. Pěkně to rozhejbu, cvak tempomat a jedu (když to tedy jde a nedojedu někoho kdo jede 75 aby neporušil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to samozřejmě upravit i na vyšší výkon bez zvýšení kouřivosti, ale je potřeba nasadit trysky s odpovídajícím rozprášením při daném průtoku paliva, výkonnější turbo, IC atd.

Třeba 90PS motor se nechá bez větších problému odladit na nějakých 150-160PS aniž by se nějak výrazně zvýšila kouřivost nebo i spotřeba. A jsem přesvědčen, že i na takový výkon upravené auto by prošlo legálně emisní kontrolou.

Ale samozřejmě ta počáteční investice je malinko někde jinde...

Souhlas ;) ...ale opomel jsi spojku ze potom uz pujde zacas asi do haje.

PS: Risoj jsem napsal, tak uvidim co odpovi, pripadne se pak nejak dohodneme, dam ti jeste vedet na email, vzal bych ten kryt pod motor a dorovnal ti ty penize.

Zatim cau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...