Přejít na obsah

VAG kod k J285


Michal346

Doporučené příspěvky

Dobry den,

dnes som omylom zadal zly soft.cod."00002" v adrese17(panel pristrojov).

prosim Vas nevie mi niekto poradit aky ma byt spravny ten kod ? - povodna hodnota.

Ja d.... som to samozrejme nechtiac ulozil a az potom som si to uvedomil ze som si mal ten kod najskor opisat.

Teraz ked spustim opat diagnostiku tak tam je stale hodnota "00002".

Jedna sa o F1, sedan, 47kW, 2008

V prilohe prikladam screen shoty.

Vopred velka vdaka.

post-98013-0-59937000-1454160268_thumb.j

post-98013-0-69812900-1454160276_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre Mirka,

vybavu mam taku stredne lepsiu //pal.pocitac, man.klima, predne hmllovky 

nemam napr. vyhriev.sedaciek, osvetlenie dveri... 

Mirek poprosim ta co mam zadat namiesto toho ""00002" ? a nasledne ulozit, urcite tam bolo nejake ine cislo a to 00002 mi strasne vadi. Ja som "pako" ze som si to najskor neopisla.

dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Michal346 - v tomto vlákně najdeš odkaz na dílenskou příručku - tu si sháhni. V části "elektrická zařízení" bude kódovací tabulka, podle které to určitě zvládneš

 

http://forum.skodahome.cz/topic/126684-d%C3%ADlensk%C3%A1-p%C5%99%C3%ADru%C4%8Dka-a-u%C4%8Debn%C3%AD-pom%C5%AFcky-fabia-i/

 

 

EDIT: a teď mi došlo, že ti to asi nepomůže, protože ty máš face.... 47 kW je HTP, že? Také to může být SDI, v tom případě by byl výše uvedený kod 00142 správný.

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

podla "KODOVÁNÍ A PŘIZPUSOBENÍ JEDNOTEK FABIA" a komunikacii s Mirkem som zadal "00101" a uz to radsej neriesim.

Vsetko ide ok - vlastne aj s tym nezmyslom "00002", sa to tiez tvarilo, ze je vsetko ok.

Inak pre  "Wittmann", ano mam 47kw HTP, po facelifte, uplne z poslednych modelov F1(2008).

Vdaka vsetkym za rychle reakcie a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé, zajímavé...

Teď jsem se na to ještě koukal a to poslední místo označuje kalibrační konstatnu tachometru - buď je tam "1" = konstanta 23984 (zdroj signálu - CAN) platí pro všechny motorizace, a nebo "2" - konstanta 3904 (zdroj signálu - tachosnímač) platí pro vozy s motory 1,2 l/40 kW; 1,2 l/47kW...a všechny další benzíny.

 

takže obojí je možné, jen by mě zajímalo, jestli se to v praxi nějak liší tou rychlostí na tacháči.

 

Na staré fabii jsem totiž tu odchylku měl progesivní - při 50km/h to bylo 5km, při 90 km/h to bylo 10 km/h, při 130 km/h to bylo už 15 km. A teď na oktávce je to všude cca 4 km/h. Třeba to právě nějak souvisí se zdrojem údaje o rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaujimave, v najblizsej dobe otestujem pomocu GPS (na mobile). Ona sa vseobecne zda ze ukazuje o 4-5km viac ako GPS(ak si dobre pamatam), ale pokial viem, tak to na vacsine aut akazuje trosku viac. Inak islo by to ukazovanie rychlosti skorigovat aj kablom VAG10.6 +soft VCDS10.6 ? ale to uz je tema asi smerujuca inam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem definitvne vyrieseny :kol-28: ;

bola tam hodnota 00102, pozrel som si to v logoch adresara kde mam nainstalovany soft(VCDS),

 

"Address 17:6Y0 920 883 M recoded (Short coding) from 00102 to 00002  Saturday,30,January,2016,10:53:27:46862"

 

idem to okamzite napravit, vsetkym este raz vdaka  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...