Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

S těma očima je to někdy problém no, já mám zase navždy zapovězeny kontaktní čočky :-(  i když bych je na některé situace chtěl. Ale zpět k tématu, ten tablet namísto budíků v nás pořád budí takové rozporuplné dojmy, přeci jen analog je analog, i když v tomto případě je to takový digitálně analogový tachometr :-) . Ale jinak ty dyspleje jsou pěkný a ta navigace je na tomto místě naprosto super a klidně bych to do OIII bral.

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase zpět k OIII.  V konfigurátoru OIII FL je u Cantonu mimo jiné psáno toto: Vehical Noise Cancelation – 5 akustických filtrů vyhodnocujících otáčky motoru, rychlost vozidla a nastavení ventilátoru za účelem aktivního potlačení těchto ruchů. 
 To je novinka pro FL nebo už to tam bylo dřív?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V O2 sú svetlá vo dverách, ktore pri otvorení  svietia a je to dobre viditeľné. Dnes som mal skoro dvere bez svetla na kapote. Tma jak vo vreci a dvere otvorené na max do cesty, majiteľ bol z druhej strany. V O3 sú už odrazky, ktoré pri určitom uhle tiež vôbec nevidno. Má O3 predprípravu, alebo tam je už len nalepená odrazka a svetlo sa nedá dorobiť ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luban: Tohle uz ma/mel Canton i u pred LF

 

Jao: Od MR2017 u O3 se davaji osvetleni do dveri pouze do L&K. Nevim zda toto bude u FL jinak, nebo to zachovaji. Predpokladam ze svetlo se bude moct dodelat, to je otazka treba na rolbare, nebo ferdu jako moc narocne/nakladne to bude. :) 

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: ta tvoje hlaska me po ranu fakt nahlas rozesmala :-)

Jinak osobne se mi grafika digitalniho stitu vw nejak nelibi. Kdyz to porovnam napr. s MB E, tak u vw to vypada jak detska omalovanka. 

Mike: a tusis od kdy to ten Canton nabizi?

A odrazky v zadnich dverich ma i S3 ve Style vybave. Kdyz jsem to videl, tak mi spadla celist. To jsem necekal. Tohle by melo byt v povinne bezpecnostni vybave. Resp. bych to v dnesni dobe povazoval za samozrejme.

(a to jsem si jeste extra pripacel za svetelny paket - takze v zadnich dverich mi sviti LED linky, ale klasicke osvetleni tam proste okoti nedaj.... Fakt na hlavu.) Tusim, ze jsem nekde cetl, ze tam zadna priprava na svetla neni, takze by to chtelo natahat nove draty a vrtat se v novem aute se mi nechtelo, tak jsem to nechal plavat.

Mimochodem u S2 byly svetla v zadnich dverich ve standardu...

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canton tohle ma uz od pocatku O3 (minimalne od doby co byla predstavena verze L&K). Predpokladam ze u S3 to bude to same.

Ty svetla ve dverich mela kazda O3, az od MR 2017 to takhle upravili a nechali to jen pro L&K (divim se i proc to nenechali RS, kdyz uz..). To ze to ma S3 stejne (i kdyz se jedna o zadni dvere, ktere O3 nema osvetleny vubec) mne dost prekvapuje, obzvlast ve spojistosti s LED paketem.

 

Nevim, nektere kroky SA sam nechapu, stejne jako to ze nedavaj tlumeni motoru do zadneho z TSi a ma to jen TDi (pokud to tak jeste stale je)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka digitalniho displeje, osobne jsem pro. To co ma passat je skvely. Akorat teda jsem zvedav na cenu, co za to budou chtit. Tech 25 litru (nebo kolik) to stoji do passata, neni uplne malo a nepredpokladam ze se najde moc lidi kteri si to do auta daji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Martin Bednář napsal:

u S2 byly svetla v zadnich dverich ve standardu...

O koľko by to predražilo auto, keby do dverí dali nejakú malú LED ? Mňa to pekne vystrašilo, keď som zbadal na poslednú chvíľu tie otvorené dvere. Mne by sa asi moc nestalo, ale za tými dverami mohol niekto stáť a ...

Auto je ešte len vo výrobe, no do dverí som si objednal aspoň  tieto odrazky . Fotky sú trochu prehnané, ale umiestnenie bude určite lepšie, ako som to videl na O3. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle drobný úspory, v dnešní době automobilkám vydělávají nejvíc. To, že tam světélko není, nebo koncák na dojezdy oken apod. se pro koncového zákazníka nepromítne do ceny ( není o to snížena ), ale automobilka to sakra pozná, když vyhodí nějaký koncák za 10Kč a vyrobí bez toho milion kusů aut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 16 hodinami, Lukason napsal:

U VW Tiguan vychazi na nejakych 13 000 kc. Coz si myslim, ze neni tak nejak extra srdce rvouci, kdyz dnesni cena budiku se pohybuje okolo 10 000 kč ;)

 

Tak u Tiguana stojí digi budíky 15 600,- a musíš k nim povinně navigaci za 64 000,- tedy u Comfortline výbavy, nejvyšší  Highline je má v základu bez příplatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...