Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

To už je trochu moc, ale krásně jde vidět, že rozsvěcovat mlhovky s LED brzdama vzadu je nesmysl, diody jsou rychlejši a vypadá to potom divně.

 

O tom že při blinkru zhasína světlo nemá smysl ani mluvit, to je pro bezpečnost pěkný zásek...

 

A přední mlhovky jako obrysovky jsem taky zvažoval, tak jak to mají třeba Fordy, ale kamarád od dopravky mě rychle vyškolil, že bych se stal hooodně velkým lákadlem...  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,

dnes sa mi podarilo nakodovat (vdaka za super navody - funkcne a pochopitelne)

-tlmenie DLR pri blinkroch

-deaktivacia AM pasma

-aktivacia HHC

-aktivacia XDS

-naklopenie praveho zrkadla pri siatocke

-ukazatel rychlosti ventilacie pri AUTO

-vypnuty SS system

-pretocenie ruciciek pristr. dosky

 

 

Ale nedari sa mi, resp. nemam navod na:

 

-automaticke zatvorenie okien pri dazdi

-automaticke zatvorenie okien pri zamknuti (bez drzania tlacidla)

-hlasove ovladanie NA BOLERO

 

Neviete, ako na to?

Editováno: , autor: Pelras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne nevidim problem v tom, ze niekto spravi nieco zadarmo a druhy za to vypyta uplatu...

ono je mozno hlavny rozdiel v medzi "mam kabel a na fore som nasiel, ze s tym viem spravit asi toto..." a "presne viem co robim, viem sa zarucit, ze ak nieco slubim, tak to aj splnim..." proste je to rozdielna uroven danej sluzby... ak auto zverim do ruk ozajstnemu odbornikovi, tak nevidim najmensi problem v rozumnej odplate (v mojom pripade to bol Igor z BA a kedze tu u nas robil asi 7 aut, tak aj cena za jedno vychadzala celkom fajn)

islo predovsetkym o tieto adaptacie:

  • Columbus video obraz pri pohybe auta + povolenie vstupu do skryteho setup menu
  • Automaticke zatvorenie okien pri dazdi
  • Zapnute zadne svetla pri dennom svieteni
  • Zobrazenie sily ventilacie v AUTO rezime
  • Zrusenie AM frekvencie radia
  • Zmena citlivosti cidla vlhkosti (zabranuje roseniu okna)
  • Naklopenie praveho zrkadla pri zaradeni spiatocky
  • Corner hmlovky
  • Dve zadne hmlovky
  • Oneskorene ostrekovanie xenonov
  • Stlmenie (intenzity) predneho denneho LED svetla pri blikajucom blikri
  • Signalizacia nezapnuteho pasu vodica a spolujazdca – vypnut
  • Pernamentne vypnutie Start-stop
  • Zobrazenie mnozstva paliva chybajuceho do plnej nadrze na maxidote (nie je to presne, zaokruhluje na 5 litrov)
  • Zatvaranie 5-tych dveri gombikom z predneho sedadla (pre tych, co maju elektricke otvaranie kufra)

samozrejme v zavislosti od toho, kto co chcel, resp. mohol vzhladom na vybavu auta (jednalo sa vesmes o vybavy RS a Business)

 

to skryte menu - co tam je a co se tam da nastavit?

to stlumeni intenzity LED denniho sviceni. jde nastavit i to, ze pri bliknuti blinkru LED vubec nesviti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma to nekdo uz udelane, aby udelal referenci? ja jsem slysel, ze LED pasky na denni sviceni nemaji moc dlouhou zivotnost a celkem odchazeji. pokud bude dochazet k castemu blikani, tak se tim (pokud je to pravda) automaticky doba zkrati.

 

A tuhle technickou pitomost jsi slyšel kde ?  Zřejmě zdroj typu JPP, tedy "Jedna paní povídala"   :kol-28:

 

U LED technolgie se životnost nesnižuje počtem spínání. A už vůbec né stmíváním, tím se naopak životnost zvyšuje.... tedy pokud dochází ke snížení proudu kterým LED napájíš.... jediné co LEDkám vadí, je naopak napájení vyšším proudem a špatné chlazení, ale to se bavíme hlavně o výkonnových LED, tedy např. v případě potkávacích nebo dálkových světel.... tam je tohle věda....

 

V případě LED linky DRL ti spíš odejde jejich napaječ (když už něco), ostatní komponetny velice pravděpodobně přežijí životnost auta...

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to skryte menu - co tam je a co se tam da nastavit?

to stlumeni intenzity LED denniho sviceni. jde nastavit i to, ze pri bliknuti blinkru LED vubec nesviti?

pravdupovediac som sa v tom nehrabal. dostal som len varovanie, ze s tym treba opatrne, no nejako som nemal cas sa tomu venovat. na prve pozretie je to menu celkom obsiahle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mě ty dvě barvy jen tak snadno dodělat nepůjdou, protože světlomet je uzavřený celek.... jedině snad najít něco takového jako bylo na O II:

 

https://www.sw-tuning.de/advanced_search_result.php?MODsid=8adbffab8f0e6b6558ef72d2153a7ca6&keywords=Octavia+II&x=0&y=0

 

https://www.youtube.com/watch?v=nYar-HWm7OU

 

https://www.youtube.com/watch?v=gBL63Ull0IQ

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

-automaticke zatvorenie okien pri dazdi

-automaticke zatvorenie okien pri zamknuti (bez drzania tlacidla)

-hlasove ovladanie NA BOLERO

-Aktivace funkce v CAR zap/vyp denních světel

-aktivace asistentu stabilizace vozidla při jízdě s přívěsem

-Aktivace vyhřívání zrcátek společně se zadním oknem

-Nastavení běhu stěračů v závislosti na rychlosti vozidla

 

 

Neviete, ako na to?

Editováno: , autor: Pelras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková drobnost - to chybějící sklápění zrcátka při R a zařazené zpátečce mi docela chybí oproti GTI, ale někde jsem četl, že se to pak nevrací do mnou nastavené standardní polohy, nýbrž do nějaké standardní polohy. Jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...