Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, po víkendu mám diky Mekenovi také nakódováno pár věcí, hlavně se povedlo zavírání oken při dešti (není potřeba mít světla na AUTO ani stěrače na AUTO), co se nepovedlo je zvuková odezva na zamčení/odemčení vozu, netušíte kde by mohl být háček, návod je odtud: http://www.stemei.de/pages/coding/skoda-octavia-iii-5e/dwa-schaerfen-mit-horn-quittieren.php

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Už tady dlouho nikdo nic nepřidal.

 

Ve čtvrtek jsem se na školícím nudil, a už dlouho si říkám že bych chtěl k dennímu svícení přidat aspoň kousek zadku. Když jedu lesem tak bych měl rád osvícený zadek, ale zapínat komplet světla mi připadá zbytečné. Tak jsem si na adaptoval jen proužky k dennímu svícení.

 

Denní svícení vzadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Kokto to jsi mě nepochopil... to nebyl můj názor na spínání mlhovek společně s brzdama, to jsme tady už řešili a upřímně to považuju za zásah, který bych si já neudělal.... já jen odpovídal Krenstikovi na tu "estetiku"  :)  , že mě příjde hezčí linka dole, a to mlhovky-nemlhovky... ale pokud sem hodí fotky, můžeme to definitivně "rozetnout"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem či sa to tu už riešilo, ale nenašiel som to, dal som do OIII origo LED lampičky na osvetlenie ŠPZ "3AF 943 021 A" a po nakódovaní podľa návodu čo tu je, teda  (1)-Leuchte25KZL HA59-Lasttyp 25  zmenené na "43 - allgemeine LED" a (6)-Leuchte25KZL HA59-Dimmwert AB 25 na "127" a stále hlásilo zlú žiarovku v ŠPZ.. nestalo sa to už niekomu? v FIII to bez problému fungovalo.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No dle mě, ty mlhovky nemusí být na škodu...na brzdě přece většinou nestojíš....to by chtělo srovnvat obě varianty na fotce a podle toho se rozhodnout...

 

 Takže varianta proužek dole:

proužek

 
upřímně se mi to nelíbí, víc už se mi líbí, že bych udělal obrysovku z třetího brzdového:
 

Obrysovka z třetího brzdového

 
k tomu porovnání když se brzdí:
 

Brzdy

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže varianta proužek dole:

 upřímně se mi to nelíbí, víc už se mi líbí, že bych udělal obrysovku z třetího brzdového:

 

Ty dvě céčka (LED proužky) nejdou asi kódovat samostatně? Myslím vnitřní (menší) a vnější (větší)? To si myslím, že by mělo i designerskou hodnotu...

 

Jinak takhle pořád nevím - chybí tomu ta hmota - celého reflektoru (je to jen proužek), hlavně při přímém pohledu ze zadu (ta předešlá fotka co jsi sem dával, je víc ok - ale to je focené mírně ze strany) - ale pokud se ti líbí víc ta "boční" varianta, tak si to tak nech. Ty zadní svítílny u OIII jsou totiž hodně "3D", všiml jsem si toho hned, jak jí představili. Některé pohledy ze strany (na zadní světla) působí zvláštně...

 

To třetí brzdové světlo bych do toho ale netahal, tam nikdo není zvyklý hledat obrysovku. Takže to může působit spíš jako, když u starších vozů problikává nebo svítí něco co nemá (špatná kostra :kol-31: )

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Včera jsem navštívil Ferdu25 ve Strakonicích. Namontoval mi páčky a zprovoznil palubní počítač a tempomat. K tomu nakódoval:


 


asistent rozjezdu do kopce


corner funkci u mlhovek


obě zadní mlhovky


coming home


různé režimy ESP


sklopení pravého zrcátka při zpátečce


vypnutí Start/Stop systém


 


Ferda je absolutní profesionál. Přesně ví co a jak, pracuje rychle, čistě a spolehlivě a je to naprosto slušný férový člověk. Dlouho už jsem se nesetkal s takovým odborníkem. Ještě jednou díky.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, co by obnášelo dodělání elektricky sklopných zrcátek a děláte to někdo? Mám sice Leona(jen el. nastavitelná, vyhřívaná), ale v principu by to mělo být stejné jako OIII, ne? Nepotřebuji ani ovládací tlačítko pro manuální sklápění, stačí mi, když se zrcátka sklopí po zamčení vozu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...