Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíte prosím někdo, jak nakódovat ambientní osvětlení na dveřích (proužky), aby svítilo pořád a ne jen s rozsvícenými světly?

Na minulé O3 (2017) jsem to tak měl a na aktuální (2019) mi to svítí jen když svítí světla. Za boha nemůžu na netu nic najít. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 1. 7. 2020 na 21:41, Langusta 2018 napsal:

Sušení brzdového systému

 

Vyberte řidiče 03 (elektronika brzdy)

 

 Zabezpečený přístup (40168/20103)

 

 Základní nastavení

 

 Zvolte - Vypusťte brzdu

 

 Vyberte požadovanou hodnotu

 

 - Neaktivní (výchozí)

 

 - Aktivní

Dá sa to vypnúť aj úplne ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, neviete či sa dá nakodovat (núdzové brzdenie) alebo ako to povedať pri parkovaní ? Keď parkujem cez pilota a som veľmi blízko steny alebo autá auto stlačí brzdu a vyskočí hlásenie (zásah bŕzd). Nedá sa to nakodovat aby to robilo aj pri obyčajnom parkovaní bez pilota ? 
octavia 3 2014 1.6 CRKB manuál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď práveže som aj všade hľadal v nastaveniach nikde takúto možnosť v rádiu neviem nájsť. A počul som to už niekde že to ma fungovať aj bez pilota. No ja cuvnem kľudne až ku kríkom a nič a keď to spravím s pilotom tak auto zastaví.

mozno by to šlo niekde povoliť vo VCDS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, chtel bych pozadat o radu, jestli je moznost jak na OIII deaktivovat cidlo hladiny kapaliny odstrikovacu (aby pri nizke hladine nevyskakovalo upozorneni na doplneni), popr. jakym zpusobem toho docilit. Mam Caristu a Car Scanner, ale budu rad i za doporuceni jak to udelat kdekoliv jinde napr. pres VCDS.

Diky moc za radu 🙂

Editováno: , autor: martin155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady, koukal jsem do Car Scanner, asi to bude na 09 jak rikate, jen tam nejsou popisky.

OBDeleven je mozne pouzivat s neoriginalnim ELM327 adapterem?

 

Mohl by se nekdo prosim podivat jaka je pozice na O3? I kdyz mozna jeste poresim neco, kde to bude popsane, abych to nedelal naslepo. 

 

Nevite jestli je HEX-NET neorigo nahrada, se kterou by bylo mozne pouzivat vcds na telefonu?

 

Edit: kdyby se nekomu hodilo, jeste jsem prochazel prednastavene funkce a asi jsem to poprve prehledl, senzor jde v CarScanner deaktivovat viz. druhy screen.

 

Screenshot_20231226-121449.png

Screenshot_20231226-192034.png

Editováno: , autor: martin155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 12. 2023 na 9:20, wirer napsal:

F3 to mala v 09 - kodovanie - byte 14 - bit 2. Pri O3 to cez OBD11 ukazuje na byte 14 nieco ine. VCDS sebou dnes nemam

 

Screenshot_20231226_091917_OBDeleven.thumb.jpg.96dc2cd484af83651f0ba763d0c32d37.jpg

 

V inych byte som si to nevsimol. No popisky nie su dokonale

kdyz se koukam na historii co jsem delal na ty O3 2016 ,tak jestli dobre koukam, tak to bylo taky na bytu 14 , ale je mozny ze pred Fl a FL to bude jine 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tom popisku se pise, ulozeni drive modu, stavu prevodovky, motoru, ESC, svetel a dalsich nastaveni. Z toho to vypada, ze by tahle funkce mela ulozit kompletni obraz pred vypnutim motoru. Mne by tedy stacil stav ASR/ESC. Chapu ze popisek muze byt jedna vec a skutecnost jina. Je to myslene ciste pro drive mode?

Btw na car scanner mi tahle funkce momentalne stejne nejde, ale zajimalo me, jestli by byla moznost jak to udelat treba v dlouhem kodovani.

Posledni moznost by byla HW, nedela se alespon neco jako jsou adaptery na StopStart pro lidi, kterym se to nechce kodovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...