Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>

35 příspěvků k tomuto tématu

V 31. 8. 2017 na 17:41, h2o napsal:

V kodování BCM tato volba je ale nefunguje to jsem zkoušel, jediná možnost je parametrizace jednotky. To že DRL v režimu parkovaček nepohasnou mi kluci volali po dovolené. V režimu klasických světel ledky ale pohasnou. Ani jsem si nevšiml jestli předface denní svícení v režimu parkovaček pohasne.

Před face světla mají 3 konektory a face mají jen jeden, bohužel není to jen o přepinování ale je třeba nadstavit dráty a vyměnit piny barevné schéma je stejné. Při výměně je třeba sundat nárazník jinak tam ty nové světla nejdou dát.

Ahoj, podari se Vam jiz rozchodit aby scitily obe zarovky? Diky za info. DAn

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Auto na doreseni u mne zatim nebylo.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky za info, prosim pripadne poznatky sem ... diky

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim. To zobrazení rychlosti na rádiu, přes diagnostiku jsem to aktivoval, jak se to aktivuje přímo na tom rádiu?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No to bychg take rad vedel, teda jeste jsem menu neprohledaval ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem nasel, podrzite menu a zmacknete leve kolecko ( zapinani ) ... Radio se vypne, po znovu nastartovani to tam je. Je to tam na furt, jde to zase stejne vypnout. D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim.

Díky danikd, funguje.

Chci se optat k tomu vypnutí signalizace nezapnutých pásů. Dle videí na youtube se to vypíná v 17-Instruments (Přístrojová deska) => Coding-07 (Kódování) => Long Coding Helper (viz první obrázek). Já tam ale ten Long Coding Helper nemám (viz druhý obrázek). Program mám oficiální, VCDS 17.8 Standard, co jsem našel, tak neumožňuje Automatické dlouhé kódování, je to tím?

Díky.

1.jpg

2.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je teda hezky, za 10000Kc a nema to zakladni funkci ... Obecne me uz to VCDS sere, pouzivam ENG 17.8, popisky na novych autech bida, na podpore ti napisou ze ti radi poradi pres mail, ale pridavat to tam z neznameho duvodu nebudou ... na co mi to kua je, potrebuji nekde v garazi resit a ne cekat na mail ...

Dnes me DPD privezlo pro kamarada novy VAG CAN PRO, Polaci se celkem snazi, cena mensi, podpora lepsi, offline kodovanni novych ABS jednotek, kodovani podle PR cisel, flashovani, ...

O vikendu to testnu ...

Jinak pro tebe by melo byt bez pasu : 114000, zkus to ...

Dan

Upraveno uživatelem danikd
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

OK zkusim. Jinak jsem to kupoval s repasovaným HEX-CAN kabelem, takže cena asi 3500 Kč, to neni zas tak hrozný.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

TAk to neni tak hrozny, a mam takovyho tusaka ze kdyz si sezenes normalne instalacku te Pro verze, tak bude normalne fungovat ... Zkus to treba na anglicke verzi, uvidis ze to pujde ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se