Přejít na obsah

Páska na clonítku řidiče


MilanHos

Doporučené příspěvky

Plastovy drzak? Je tam jen zasouvaci krytka toho zrcatka nebo ne? Musim se podivat...

Jinak ohledne dokladu v aute a pojistnem plneni se neco psalo tady:

http://svetmotoru.auto.cz/clanek/servis/5204/doklady-v-ukradenem-aute-a-kraceni-pojistneho-plneni-zbytecna-ztrata.html

Osobne doklady krome pojisteni v aute taky nenechavam, ale asi je to jedno. Slozku s pojistenim a manual k autu mam v prihradce spolujezdce. V kapsach za sedackami autoatlasy (zaloha navigace) a vesty pro pripadne spolujezdce vzadu.

Myslel jsem si, ze pri kontrole bezne auto podle SPZ nelustruji. Kdyz ridic nema u sebe vsechny doklady nebo je technicak na jine jmeno, tak az ze pak jdou do registru, ale asi to tak neni a delaji to pri kazde kontrole, snad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doklady v autě nenechávám, ale parkovací lístek mi tam drží bez problémů a to je jeden papírek. Jedině, že by jsi tam měl větší vůli. Já třeba mám doklady ještě v takové průkazkové folii, kde mám ještě další věci jako kupon od dálniční známky atd., to by tam držet mohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doklady v autě nenechávám, ale parkovací lístek mi tam drží bez problémů a to je jeden papírek. Jedině, že by jsi tam měl větší vůli. Já třeba mám doklady ještě v takové průkazkové folii, kde mám ještě další věci jako kupon od dálniční známky atd., to by tam držet mohlo.

Já tam OTP taky nenechávám, ale pojištění, ústřižek od dálniční známky,...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MilanHos napsal:

No já nevim, to šlapání na plyn jsem viděl teda hlavně se Simírem :D 

 

Já teda na TV téměř nečučím, ale když mám v práci čas, tak koukám na netu jak je policie pořád nahání :D Simír ani nevím kdo je, a v těch videích na netu o něm taky nemluví :D Aha, tak sem si dal Google (ten hajzl práskne každýho) a už vím že je nesmrtelnej a Gerchán k tomu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uz jsem ji zklapel kolikrat a i jsem si hral s tou krytkou zrcatka, spony bych si musel vsimnout. Podivam se az pojedu o vikendu nekam. 

Jenze ty mas kratkou a treba kryt pod motor z vyroby, ktery ja v kombajnu nemel. Simply Skoda ;-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...