Přejít na obsah

Dodělání elektrického stahování zadních oken


Wittmann

Doporučené příspěvky

tak to nevim, ale už mám ten svazek upravenej asi z výroby (r.v. konec 2003 1,4 16V 74kW))co tam byl položenej v tom žlábku kde to nejvíc hnilo a na pohled a omak to nevypada ze by to bylo zhnity. No uvidim no zatim auto jezdí tak ted kouknu na ty dobře dostupná místa a az bude cas tak začnu s rozebíráním. jen doufam ze jsem to spravne vydedukoval a ze hledám dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jestli se to tu už řešilo, tak mě hned neodsuzujte nemohl jsem to najít a proto zakládám toto téma.

Včera jsem si koupil zadní el. okna ten celý plech a teď řeším, jak to mám zapojit moc se v tom nevyznám, tak budu rád když mi někdo poradí hodně do detajlů, jak a kam co přesně připojit nejlépe s fotkou z té se to nechá hned odvodit.

Fabia combi elgance r.v. 2004 mr 2005

Děkuji všem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi byl tady byl podrobný postup i s fotkama od Cosbyho, zkus pohledat... Obecně se dráty tahají ze sloupku přední stahovačky do té zadní - obě jsou pak plně paralelní a jedou na jednu pojistku. To by správně být nemělo, ale je to naprosto funkční a hlavně jednoduché zapojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten jeden na konci je do zámku.. to je snad jasné.. zbytek se do B sloupku, ale nemáš tam protikusy.. ty musíš natahat zepředu.. CAN-K (ten jde sebrat buď z komfortky, nebo třeba z předních dveří.. Dále se tam tahá napájení.. každé dveře mají svojí pojistku. (dávat přední i zadní na jednu jde taky, ale je to prasárna...)

Teďka ti tam chybí protikus černého konektoru (možná tam máš reprák, ten bude třeba přehodit) a potom dva oranžové káblíky do modrého konektoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem taky pochopil :).. No, tak CAN-K ten bych vzal ze dveří, ale nevím kolikátý je ve svorkovnici :( a nevím na jakou tu svorkovnici to mám připojit.. Já vím, že to je prasárna, ale nechce se mi rozebírat půl auta, abych tam natáhnul do pravých zadních plus z pojistky.

Jo mám tam reprák a to teď nechápu ..."potom dva oranžové káblíky do modrého konektoru"...

Z té černé 4 pól. svorkovnice červený - plus.. hnědý - zem

A v tom modrým vůbec nevím a ten hnědý, taky ne.

Editováno: , autor: Kovar Pavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původně máš v modrém konektoru jendva káble.. na nových stahovačkách 4.. přibyly dva navzájem kroucené oranžovo-cosi dráty, což je CAN-H a CAN-L.. tak oba dva napojíš na stejně barevné dráty u předních dveří.. totéž potom s napájením

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

repráček ve dveřích už asi máš.. ten nepotřebuješ.. na kostru stačí krátký drát.. a na plus je potřeba celkem asi 4 metry kabelu.. pak nějaké ISO piny.. a na ten CAN jsou potřeba takové malé mrdky co se blbě shání.. buď na vrakáči nebo ve škodovce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...