Přejít na obsah

Dodělání elektrického stahování zadních oken


Wittmann

Doporučené příspěvky

Mám dotaz, co všechno je potřeba pro dodělání zadních elektrických oken. Počítám s novýma stahovačkama tapecama samozřejmě ovládáním a výměnou ovládání u řidiče. Kam se potom co zapojí a na kolik peněz to zkruba vyjde? Díky za odpovědy a pro rýpaly: hledat jsem použil ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, máš pravdu :) jinak ta elektrika je asi největší problém, aspoň v mém případě byl. Já jsem sehnal komplet el. z celýho auta, ale bez zadních oken. Tak jsem ten svazek rozmotal a použil alternativní kabely na které jsem to připojil. Ve škodovce si za ty kabely účtují ranec a samotný konektory jsem nesehnal.

Editováno: , autor: Vit125
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6Y jsou LIN, tudíž jestli máš i přední LIN, tak stačí dotáhnout kabeláž pro LIN dozadu, řekl bych, že v Tvém případě je to "jen" úprava Tvé stávající kabeláže. Z CAN vedení (kroucené) Ti bude stačit jen jeden kablík, který sletuješ se stávajícím LIN kabelem někde pod palubkou, třeba u A-sloupků, a pak asi nějaké to přepinování svorkovnic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a také podsvětlení ovladačů, ta informace o podsvícení totiž běhá pro před face po CANu, poface na to má svůj "silový" vodič.

jeden původní CAN vodič naletuj na LIN vedení, druhý na podsvit, někde pod volantem nebo u A sloupku. tedy jestli jsi byl tak daleko, že jsi tahal i tyto kabely autem

Royci, ty jsi postnul schémata jen na přední dveře...Takový danajský dar :) Zrovna nesedím u počítače, kde mám schémata, abych kouknul, co je ještě jinak CAN vs LIN :(

EDIT: tak jsem si to našel

 

U LIN verze je ještě navíc ukostřen ovladač oken, pozice 4 v hnědé svorkovnici, ale to by se dalo klidně ukostřit přímo v kabelovém svazku ve dveřích.

post-12297-0-12424500-1361473800_thumb.p

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Royci, ty jsi postnul schémata jen na přední dveře...Takový danajský dar :) Zrovna nesedím u počítače, kde mám schémata, abych kouknul, co je ještě jinak CAN vs LIN :(

EDIT: tak jsem si to našel

 

U LIN verze je ještě navíc ukostřen ovladač oken, pozice 4 v hnědé svorkovnici, ale to by se dalo klidně ukostřit přímo v kabelovém svazku ve dveřích.

attachicon.gifLIN_zadni.png

Jsem si ani nevšiml.. viděl jsem že to jsou 4 stránky a nedocvaklo mi, že tam nebude zadek  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...