10 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím Vás škodováky!

přes noc na 30.12.2017 mi byl odcizen z mého auta Superb 2 - Columbus, v Praze na Smíchově.

V autě jsem měl po kastlíkách různých věcí, i peněz, ale nic jiného ho nezajímalo. Jen Columbus.

Typ 3T0012151AS.

Náhlášeno na policii, ale tam se nejspíš ničeho nedočkám. Sice brali otisky, ale tohle ukradl podle mě někdo zkušený.

Kdyby prosím někdo zjistil info ohledně tohoto typu, dejte mi prosím vědět. Určitě se dohodneme!!

Díky moc za pomoc!

Pepa

773627636

PS: od známých zjišťuji info, že novou navigaci koupím min za 75tisíc. Máte někdo zkušenost s těmi navigacemi okolo 15tisíc na netu? Díky.

26171239_10204152312764035_4070014253409998537_o.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pepo,těchle typů jsou tisíce takže nikdo ti ji nedohledá.Nová stojí okolo 65 a pokud jsi měl vůz pojištěn,zaplatí ti to pojišťovna.

Navi možná najdeš někde v Praze v zastavárnách 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 19 minutami, Josef H. napsal:

Máte někdo zkušenost s těmi navigacemi okolo 15tisíc na netu? Díky.

Tím že jí koupíš na netu/bazaru podporuješ zloděje ve své činnosti protože 99 ze 100 v bazarech bude kradená. Neříkej že tak drahé auto nemáš pojištěné ?

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale no tak..... Ten kdo prodává Colomba ho v 99,999999 %  případů vymontoval ze SVÉHO auta, protože:

1) si pořídil kvalitnější rádio z Číny a příští dva roky chce zasvětit jeho zprovoznění,

2) všechny cesty se už naučil zpaměti a navigaci už nepotřebuje,

3) auto naboural - na bazoši býval maník, který měl takovou smůlu, že zbořil i několik aut za den.

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale zaujimave, ze nezobrali airbag, ani nic ine.

Pozri bazos a tych navi tam je habadej.

Je to biznis, 400+€ zato dostane na ruku....

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nikam se nedívej, kdyby to lidi nekupovali, tak se to nekrade.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To se jeste krade??? Dej jeste vyr.cislo. Navic Columbus byl nedavno na eshopu ŠA, kdy vychazel na 45tis. V soucasnosti jiz neni mozne dohledat, Columbus byl vyrazen z nabidky. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

bohužel pojištěný jsem to neměl... vocas

chtěl bych zase Columbus, protože se to fakt pohybuje okolo 10ti, ale jak píšete, podporovat je v tom nechci... ale zase si říkám, že to jsou třeba z bouraček... nevim

Máte někdo třeba alespon zkušenost s navigacema podobnyma? např Xtrons PF73MTV nebo 2Din?

navigace, dualzone, 7"display... ale spíš mi jde o zvuk, píšou výkon 4x45, ale stačí to pro Sound system? 

Upraveno uživatelem Josef H.
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 6. 1. 2018 na 19:53, Martin.sv napsal:

To se jeste krade??? Dej jeste vyr.cislo. Navic Columbus byl nedavno na eshopu ŠA, kdy vychazel na 45tis. V soucasnosti jiz neni mozne dohledat, Columbus byl vyrazen z nabidky. 

taky jsem si myslel, že se nemusim bát, ale asi krade, našel jsem na FB, že tu noc zmizely ty Columbuse tři

to vyrobní cislo jsem hledal v prirucce, ale bylo tam jen to cislo, co jsem napsal v uvodu

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

krade se furt. Dříve či později bude zase pryč...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od Wollmy
      Zdravím chlapi, 
      Mám takový problém. 
      Můj sup 2.5 tdi V6 120kw BDG r.v 2005
      Nelze nastartovat.. Začalo to horšíma startama cca měsíc dozadu.. Potom mi přišlo že to o něco min táhne. 
      Pri odjezdu z práce sem přijel na pumpu kde sem si dal kafe s kamarádem a když jsem byl na odchodu motor už nechtěl chytit.. Přišel zdejší mechanik a podíval se na vstriky který říkal že davaj ale ne nix extra.. Poradili mi vyčistit palivák, to jsem udělal, ale stále nic.. Po cca hodince přišel kamarád a odpojil čidlo teploty a odpojil-zapojil čerpadlo a auto chytlo. Jel sem to projet jelo docela normálně, ale když sem se vracel a přidal více plynu auto začalo mírně cukat, přibrzdil sem a auto chciplo a už nejde nastartovat vubec.. Nevíte co by to mohlo být? Vačky? Čerpadlo? 

Předem díky za každou radu a odpověď. 
    • Od jakun
      Ahoj, mám problém teče mě patrně někde od před. skla či ventilátorem (pod filtrem je sucho) nebo klimou do vozu. Když otevřu před. kastlík tak je dno mokré a pod zadní pravou rohožkou je louže. již loni mě tam nateklo a tak jsem to vysušil a byl klid. Ovšem patrně jak delší dobu prší (několik dní) tak tam opravdu někudy teče. Určitě taky vedou od skla odvod. hadičky a možná bude ucpaná. Neporadíte mě jak na to přijít či co vyčistit? Klimu moc nepoužívám a tak to kondenzát asi nebude. Mám pod zadním koberečkem odhadem 0,5l vody. Dík.
    • Od Kenapuc
      Prodám zadní kotouče na Octavia II RS / Superb II / Audi Q3 a možná další auta.

Jsou to ATE 24.0112-0169 - 282mm (někde udáváno 286mm), na skoda-dily stojí 982/ks. Nechám za 1400,- Kč oba.

Předání Pardubice/Chrudim.
    • Od gajdy007
      Prodám Škodu Superb 3.6 Fsi Combi
      -rok vyroby 02/2010 
      -vybava Elegance
      -Letni + zimni pneumatiky
      -285 000 km
      -Dovezeno ze Švýcarska, přihlášene
      -Stk/ek 10/2017
      -Alcantara/kůže Navigace, el. kufr, 
      -Čerstvě vymenen olej, filtr, vzduchovej i pelovej filtr, tesneni pod vekem ventilu.

Dohoda Jistá. 
    • Od ondra073
      Zdravím všechny řidiče!

Jsem čerstvým majitelem staršího Supa 2010 1.4 TSI (130 000km), nejdříve jsem tankoval klasiku - Natural 95. Poté jste začal pravidelně přidávat VIF. Pár dní dozadu, když jsem si pročítal manuál k autu, jsem zjistil, že podle výrobce je nejvhodnější benzín Natural 98. I když se to na našich benzínkách nehledá lehce, začal jsem tankovat právě devadesát-osmičku + VIF.

Co jsem zatím zpozoroval, tak jsou nižší otáčky na volnoběh. Případný lepší výkon, snadnější vytáčení motoru nebo nižší spotřebu jsem zatím nezaregistroval (ale třeba jsem jen méně všímavý a mám toho se Supem málo naježděného). 

Chtěl jsem tímto oslovit Vás, všechny zkušenější, jestli by se se mnou nepodělili o své zkušenosti a znalosti a pomohli mi tak se rozhodnout, jaké palivo je pro tento motor/auto nejvhodnější.
      Předem díky!

*P.S. Pro moderátory - podobné téma jsem nenašel. Pokud tu je, tak se omlouvám a prosím o přesunutí.