Přejít na obsah

Vstřikovací ventil


peetr

Doporučené příspěvky

tak jedu do práce a rozsvítí se kontrolka - motor a jede to na tři válce

po dni v aut. servise vadný vstřikovací ventil na prvním válci a přes 4000,- v ... (vstřik + nové svíčky)

pozor výměna 1 svíčky - práce 50Kč, to bych chtěl taky dělat

proč a kdy odcházejí vstřiky? mám 78000km a jezdím 2000-4000 ot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Údajně je hlavně na vině palivo. Nečistota, popřípadě voda v palivu přidře pístek uvnitř ventilu a je po něm. Údajně se to dá ještě opravit, existují specializované firmy, které to nějak čistí, snad ultrazvukem. Blíž jsem se o to nezajímal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojda .. pri reseni meho problemu s houpavym volnobehem mi servis doporucil cisteni vstriku .. je to zpusobeno,presne jak pisete,necistotami v palivu .. hlavne benzinove stanice jako je Globus,Hypernova a podobne ..

cisteni vstriku se provadi ultrazvukem a naprava je takrka 100 % ,pokud se tedy jedna o zaneseny vstrik .. ja jsem si to nechaval delat u jedno znameho,ktery ma svou vlastni dilnicku a rekl si za komplet vstriky na 1.4 Mpi okolo 1000 KC .. tusim,uz je to take nejaky cas .. ale jak je vseobecne znamo tak problem se nevyresil .. MPI proste cukaji .. ale male zlepseni nastalo ..

tak to je asi muj poznatek ohledne cisteni vstriku .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jedu do práce a rozsvítí se kontrolka - motor a jede to na tři válce

po dni v aut. servise vadný vstřikovací ventil na prvním válci a přes 4000,- v ... (vstřik + nové svíčky)

pozor výměna 1 svíčky - práce 50Kč, to bych chtěl taky dělat

proč a kdy odcházejí vstřiky? mám 78000km a jezdím 2000-4000 ot.

Měl jsem ten stejný problém ve služební fab 1,4 50kW a taky asi v 60 000km .Po výměně jednoho vadného vstřiku jel motor řekl bych klidněji než kdykoliv předtím a spadla spotřeba tak o cca 3 až 4 deci. Dnes už s touto fabkou nejezdím, ale vím ,že má asi 175000 a vstřiky až na ten jeden původní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceny

1. diagnostika 500,-  to je pokaždé-vstupné!

2. práce kolem 500,- (měli to tam celý den)

3. vstřikovadlo kolem 2500,-

4. zbytek do 4000,- nové svíčky plus práce

takouvou závadu doma nevyřeším, tak můžu zas šetřit

Docela pálka lol

Editováno: , autor: Tomas.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...