Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
matesfox

Výměna oleje v rozvodovce

Doporučené příspěvky

Nikde jsem to nenašel, nemohl by mi někdo říct jestli se u 4x4 mění í olej v rozvodovce (zadní +predni) a převodovce ?nebo je tam "doživotní "náplň kromě haldexu ten se mění co 30tkm/3roky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Olej v haldexu co 60.000km

Převodovka manuální má "doživotní" náplň

Převodovka DSG co 60.000km

Rozvodovky nevím, ale neslyšel jsem že by někdo měnil, ona vlivem haldexu najede v podstatě celkem málo km.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Měnil jsem vzadu v rozvodovce a měním to lidem při 120.000km.olej stojí 1000 a je potřeba litr.Mi právě rozvodovka ve 120.000 začalu hučet a když jsem mluvil se Sixtou tak říkal,že tam dochází k degradaci oleje,srážení vody a tím,že to nikdy nikdo nemění pak k hučení.Zažil jsem to už vícekrát.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky, je mi jasne ze to nepoznáte ale při výměně oleje v haldexu jsem si ani vypustil do sklenky tento vzorek ž rozvodovky,je to taková medova barva .. co na  něj říkáte?

20180915_131415.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ze ma taku olejovu farbu :D ...vymen to a mas pokoj, original olej sa da kupit po 900 Kc/L, ide tam 900ml do prednej a 925ml do zadnej.

V haldexe sa od 2010 (IV. gen) meni olej po 3 rokoch bez ohladu na najazd, ale odporuca sa menit po 60t.

Editováno na Martttin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se